SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultralife - Nox pump xtreme

temat działu:

Ultralife

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24702

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




Ultralife Nox pump xtreme - 30 sasz

OPIS PRODUKTU

„Przekrocz swoje bariery i złam ograniczenia treningowe. Specjalnie zaprojektowana formuła przedtreningowa da Ci skupienie i wolę walki do tego, by odbyć najlepszą sesję treningową Twojego życia... Na każdym treningu." - Dorian Yates sześciokrotny Mr. Olympia.

Oto słowa człowieka legendy, zawodnika który słynął nie tylko z niesamowitej budowy, ale także niesamowicie intensywnych, prawie że nieludzko wymagających sesji treningowych. Człowieka, który zwykł mawiać, że siłą kulturysty jest jego umysł, dzięki któremu może skupić się tak, by wycieńczyć mięśnie już po jednej starannie kontrolowanej serii ćwiczenia. Teraz przed Wami szansa na osiągnięcie podobnego stanu umysłu dzięki NOX PUMP.

NOX PUMP jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak: boostery azotowe, kreatynę, aminokwasy, fosforany, witaminy, ekstrakty ziołowe oraz kompleks węglowodanów dla uzyskania większej pompy treningowej , zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju:


Silne boostery azotowe - L-arginina, AAKG;

Kre-Alkalyn - opatentowana formuła kreatyny która nie przemienia się w bezużyteczną kreatynine. Nie musisz obciążać swoich nerek by sięgnąć po maksimum korzyści płynących z przyjmowania kreatyny;

GlycoCarn™ - Ten opatentowany ester L-karnityny jest o wiele wydajniejszy od innych form karnityny. Poprawia kr±żenie krwi a także pomaga przy wytwarzaniu energii poprzez ułatwianie transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Rekompensuje także braki tlenowe powstałe na skutek ćwiczeń a także ogranicza produkcje kwasu mlekowego;

Guarana - Wpływa na zwiększenie siły i wytrzymałości oraz ogólnej wydolności podczas treningu;

Chocamina™- Jest opatentowanym wyciągiem z kakaowca dostarczającym wszystkie korzyści zdrowotne czekolady pomijając przy tym tłuszcz i cukry. Ma wpływ na spalanie tłuszczu a także wzrost energii;

Huperzia Serrata - poprawia samopoczucie i koncentrację;

Fosforany - zapewniające najwyższą wydolnośc oddechową;

Korzeń Bodziszka(Geranium) - usprawniający pracę płuc podczas treningu.

Jeśli chcecie wiedzieć czego nie znajdziecie w tej zaawansowanej formule, mamy dla Was również i tę informację - NOX PUMP nie zawiera aspartamu, sacharozy ani laktozy - każdy gram to tylko i wyłącznie starannie dobrane aktywne składniki.


Sposób użycia:

1 do 2 porcji dziennie - optymalne dawkowanie zakłada zmieszanie zawartości saszetki w szklance zimnej wody. Nalezy wypić bezpośrednio po przygotowaniu na około 40 minut przed treningiem. Zaleca się zacząć stosowanie od 1/2 porcji.

Skład:
ENERGY (kJ) 205
ENERGY (kcal) 49
Protein (g) 6
Carbohydrate (g) 6
- of which sugars (g) 4
Fat (g) 0.1
- of which saturates (g) 0.0
Fibre (g) 0.5
Sodium (g) 0.1
VITAMINS
Vitamin C (Ester-C) 250 mg 417%
Vitamin B1 (as thiamin HCl) 25 mg 1,786%
Vitamin B3 (as niacin and niacinamide) 25 mg 312%
Vitamin B5 (as calcium d-pantothenate) 100 mg 1,667%
Vitamin B6 (with coenzyme B6) 10 mg 500%
Vitamin B12 (as methylcobalamin) 50 µg 2,500%
Biotin 150 µg 100%
ULTIMATE CELL-VOLUMIZING MATRIX
[L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (2:1); Citrulline Malate (1:1); Kre-Alkalyn (Buffered Creatine); GlycoCarn(Glycine Propionyl L-Carnitine HCl); Taurine; Phosphates [Potassium Phosphate, Calcium Phosphate]; Trimethylglycine (TMG); Choline; N-Acetyl-L-Tyrosine, L-Phenylalanine]
ULTIMATE PRO-ENERGY MATRIX
[Low Glycaemic Index Complex Sugars (Ribose, Trehalose, Fructose); Guarana Seed Extract (Caffeine); Glucuronolactone; ChocamineTM Theobroma Cacao Seed Extract (Theobromine, Caffeine, Theophylline, Phenylethylamine, Tyramine, Synephrine, Octopamine); White Willow Bark Extract (Salicin); ActiVin Grape Seed Extract (OPCs); Geranium Root Extract; Huperzia Serrata Extract (Huperzine A); Ginger Root Extract (Gingerols); Crioceras Longiflorus Extract (Vinpocetine); Vinca Minor

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 00:12:01

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 620
Niestety nie miałem okazji próbować :) ale w tym Noxie ukradli skład ze starego Doriana więc skład ten sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Jak dla mnie najmocniejszy z Noxow. Mocniejszy od DY. Pobudzenie dlugo trzyma. Az troche za dlugo jak dla mnie. Przy dorianie jakos szybciej wracalo to do normalnosci. Dodatkowo przy xtreme troche drza rece, przy Dorianie tego nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dla mnie dobry, dobrze pompuje, pobudza tez solidnie
jednak od doriana nox jest lepszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8438
probowałem wczoraj i to co ze mna zrobił to poezja trening był mega, pompa mega, koncentracja tez bardzo dobra no i chęć do cwiczen tez na maxa ledwo przezyłem trening :D polecam jak najbardziej !

Daje z Siebie maximum, widze pracy efekty :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78
Powiem tak :
1.Kozak pompa rozrywa mięśnie
2.Pobudzenie odczuwalne po 20-25 minutach fakt czasami drżały mi ręce
3.Koncentracja na siłowni jest i podniecenie chce się ostro ćwiczyć :) Polecam ale nie na początek ;] ponieważ miałem czas że serce mocniej bije :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13081
****a takiego syf..kiego staka jeszcze nie piłem.Mam tropicalpunch ****a horse power to przy nim król smaku.Jesli chodzi o działanie to takie o Lepiej na mnie działa chainreaction za smak 0/10 działanie 5/10 pompa 8/10

w autach za szmal starych czują sie lepsi ,,zaden nie jest z bloków kazdy z
nich tu tylko węszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Smak beznadziejny, to fakt, ale działanie całkiem dobre. Niestety tylko przez pierwsze dwa tygodnie na mnie działał, później już albo nie odczuwałem wcale pobudzenia albo odczuwałem tylko lekkie. Pewnie musiałbym zwiększyć porcję o połowę, ale wtedy to już wychodzi nieekonomicznie. Mesomorph pobudzał mnie za każdym razem i nie musiałem zwiększać porcji. Poza tym brakuje mi tu beta-alaniny, której działanie lubię.

Zmieniony przez - lukasz4410 w dniu 2011-03-11 14:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ogolnie to slabo na mnie podzialal. Mimo malegodoswiadczenia z tego typu suplami (ledwie probki DY Nox pump i Methylfire) nie moge dac wysokiej oceny.
Slaby stosunek ceny do dzialania. DY Nox lepiej na mnie podzialal. Niewatpliwie (dla mnie) plusem jest mala pompa, nie rozrywa, dzieki czemu dobrze robi sie bica i trica.
Pobudzenie srednie, cos jak po samej kofeinie.
Brak tego skupienia, ktore towarzyszy przy drugiej wersji Nox'a.
Smak sredni, ale od HP zdecydowanie lepiej.
Dobrze, ze jest sprzedawany na saszetki, bo stracilem tylko kilka zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
produkt dział jak nalezy, jeden z lepszych jakie brałem
ale ten smak.... nic gorszego jezeli chodzi o smak w życiu nie piłem, jakby sfermentowane było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2475
co do smaku i konsystencji to nic gorszego nie piłem, ale działanie ma odpowiednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Witam.

Dzisiaj zrobilem pierwszy trening z Nox pump extreme i troszke sie zawiodlem, bo spodziewalem sie mocnego udezenia a jedyne co odczulem to wieksza motywacja na treningu. Smak okropny, ale nie o to tu chodzi. Niewiem czemu ale na moj organizme wszystko jakos tak slabiej dziala. ;) Nox zadzialal, ale nie bylo tak jak opiniach innych uzytkownikow

Moja waga 95kg
klata 110cm
bic 40cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ultralife - Detox

WHEY premium