SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dorian Yates - Ultimate NOX PUMP

temat działu:

Dorian Yates

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183433

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Dziwne rzeczy piszesz... No ale może ma to jakieś uzasadnienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak zmieścisz to wypij 3 litry

nierób treningu późno,bo nox bardzo pobudza i długo trzyma,z reszta po około tygodniu normalnie będziesz spał bo sie organizm przyzwyczai

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Smiej sie smiej, ale zeby to nie byl barani smiech. Pijac duzo wody rozcienczasz krew i ulatwiasz prace nerkom. Tak samo jak po alkoholu. Moze to sie wydaje glupie, albo za proste ale na mowie to z wlasnych obserwacji. Biore noxa o tej samej porze. Sprobuj od wody Ci nic nie bedzie, nikt nie mowi zeby wypijac baniak 5l, tylko jedna 1,5 litrowa butle podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Myślę że zanim się położe spać to tyle wypijam.
Jeśli chodzi o pore treningu, to nie ma innej opcji i musi być o 19.30 - 20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
Jak dla mnie zdecydowanie nr. 1 na rynku.

"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
Niszczy konkurencje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Za kilka dni będzie dwa miesiące jak walę noxa i cały czas jest dobrze, a nawet lepiej, bo efekt nie spania minął. Czyli działa ok a przy tym skutki uboczne ustąpiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Dzisiaj do zamówienia dostałem próbkę tego supla w takiej srebrnej saszetce nie wiem ktora to wersja była pisze na niej ULTRALIFE EXTREME NOX PUMP. Moja opinnia 5/6 0 zmeczenia miedzy seriami lekko odczułem pompe ale trening był super polecam naprawde A i zapomniałem dodać że mam dobry humor po treningu możliwe ze po noxie i śmiało bym mógł iść i zrobić jescze raz cały trening bicepsa

Zmieniony przez - michalthgg w dniu 2011-02-04 17:32:47

Zmieniony przez - michalthgg w dniu 2011-02-04 17:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Witam. Dzisiaj kupiłem na próbę, załadowałem całą saszetkę , na treningu mega pompa, myślałem że mi łape rozerwie. Pobudzenie kiepskie, nie odczuwa się zmęczenia, po treningu lekka agresja i trzyma trochę. Ogólnie miazga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wytrzymalosc na plus, robi sie krotsze przerwy miedzy seriami. Pobudzenie srednio (moge porownac to do 1-2 tabsow kofy), ale skupienie juz lepiej. Pompa bez szalu.
Jako, ze to byla moja pierwsza probka przedtreningowca z najwyzszej polki (kontakt jedynie z nitro II i hp), to szalu jednak nie bylo.
Na te chwile i bardzo male doswiadczenie, liczbowo mozna by dac cos takiego:
pompa: 5/10
pobudzenie: 7/10 (spodziewalem sie ciut lepszego)
skupienie: 9,5/10
wytrzymalosc/sila: 9/10
To oczywiscie bylo po jednej porcji.
Ogolnie uczucie dosc pozytywne - troche inne niz sie spodziewalem, ale jak na te chwile suplement zbedny. Na dobry trening wystarczy mi 200-400mg kofy + dobre nastawienie psychiczne + dobra micha.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dorian Yates - Black Bombs

WHEY premium