SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dominator robi formę - Dziennik 2018

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
lodzianin1
Uroki redu ,najlepiej jest jak już pieczywo się śmieje do ciebie


U mnie pieczywo to podstawowe węgle na redu, ale nie tak wykwintne jak na masie

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Nie lepiej wprowadzać czasami do diety jakieś produkty rekreacyjne i trzymać makro niż czuć się jak pies spuszczony ze smyczy bo mam 5 godzin na cheat daya i wpychać w siebie ile się da ? Oczywiście to nie jest hejt, ale z perspektywy czasu ciężko mi zrozumieć takie podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Pierwsza sprawa jest taka że nikt nikogo nie zmusza do danego typu żywienia. Jest to świadomy wybór a nie jakaś kara.
Druga jest taka że NicnieWiem robiłeś formę dla siebie czy taką kosę pod zawody? Bo wg mnie jest znacząca różnica...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Sobota 23.06.2018r
9 tydz redukcji
Waga dzis pokazala 90.2kg co mnie lekko zdziwilo... No dobra dosyc mocno :p ale szybka konsultacja z moim mistrzem ;d
I dalszy plan dzialania ustalony... Na ten moment dodaje po 5 min do sesji aero tj. Lece 4x40min i obcialem 50g wegli. Tak wiec wyglada to tak
4 jaja 50g platkow jaglanych 50g bialka w prochu 400g ryzu parabolicznego 800g piersi warzywa
Forma wydaje mi sie idzie caly czas do przodu wiec trzymam poslady i zap... Do celu :)
Tak to wygladalo dzis rano




żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Co do dyskusji kolegów powiem tyle, ze trzymam się rozpisek trenera i nie dyskutuje o ew. planach gość wie co robi a ja ufam mu :)

ps. Jak ktoś wie jak obrócić te foty będę wdzięczny bo wstawia mi do góry nogami

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
big ron
Pierwsza sprawa jest taka że nikt nikogo nie zmusza do danego typu żywienia. Jest to świadomy wybór a nie jakaś kara.
Druga jest taka że NicnieWiem robiłeś formę dla siebie czy taką kosę pod zawody? Bo wg mnie jest znacząca różnica...


Nie robiłem nigdy formy pod zawody ale schodziłem z bfem bardzo nisko i wiem co oznacza ssanie dzień w dzień przez długie okresy czasu i jakie jest wtedy parcie na słodycze. Napisałem ze nie hejtuje ale dieta nawet pod zawody ( i wiadomo ze nie jest tu mowa o ostatnich tygodniach) naprawdę nie musi być monotonna i nie musi prowadzić do chorych relacji z jedzeniem, wystarczy spojrzeć na wielu zawodników z działu przygotowań do zawodów. Poza tym jak komuś zależy na zdrowiu i utrzymywaniu zróżnicowanej flory bakteryjnej to nie powinien opierać się na 3 produktach, taka moja opinia i tylko tyle :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Musisz najpierw je obracać w pliku i zapisywać, a dopiero potem wrzucać.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Wtorek 26.06.2018r
10 tydz redu

Siema wkroczyłem właśnie w 10 tydzień redukcji ssanie już daje o sobie znac dość mocno ale to chyba dobry znak ze wszystko kreci jak powinno ;) na wage wejde dopiero w sobote ale patrze w lustro i wydaje mi się iż poprawa jest z dnia na dzień co mnie zaj... cieszy porobię fotki poglądowe dla trenera to cos wstawie Cóż jeśli chodzi o jakies zmiany to podkręcone aero do 6x40 miska bez zmian
4jaja, 50g whey, 400g ryzu parabolicznego, 50g płatkow jaglanych, 800g piersi, warzywa
dziś wybieram się na nogi trzeba trochę dotyrać te gałęzie w planie
Uginanie na maszynie 2-ki + martwy na prostych 4x15
Superman 4x10
Uginanie na maszynie jednonoz 3x15
Przysiady ze sztanga 5x15\12
Wypychanie na maszynie 4x20\15\10\10
Wykroki ze sztangielkami 4x10 na noge
Prostowanie na maszynie 4x10 z pauza + 10 szybko

Suple również bez zmian standard
bcaa, wit c, magnez, omega 3, Whey, do ostatniego posiłku dodaje jeszcze porcje probiotykow

Miłego dnia pomimo kiepskiej pogody

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
800g piersi, a ja narzekałam że watróbka za 4zl droga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
Forma jest gitarka ..

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE O ŁYDKI

Następny temat

Spalacz dla początkującego

WHEY premium