SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze szło do czasu...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
Wstawie tylko wykres, ktory mowi sam za siebie. Jest plateau, z pasa przestalo spadac :/ 2 pomysly, ktore mi przychodz do glowy - jeszcze bardzij drakonska dieta, wiecej interwalow. na cheat day jeszcze nie mam odwagi. Dieta to lowcarb/IF


wszelkie rady mile widziane ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wrzuć dietę w formie zrzutu z PT i ankietę byśmy po dzienniku nie musieli szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
nie jem codziennie tego samego, wiec zapewne mija sie to z celem. tak wiem, ze ktos zaraz napisze, ze jak nie jem codzienie tego samego o tych samych porach to wszystko nie ma sensu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
a od kiedy trzeba jeść ciągle to samo by miało sens? wklej przykładowy jadłospis i ankietę tak jak pisał faftaq.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
warto wziąć pod uwagę czy przypadkiem organizm nie potrzebuje już chwilki odpoczynku od zajeżdżania się treningami i dietą ... wiem coś o tym ostatnio miałem to samo, majóweczkę potraktowałem jako regenerację i wyszło mi to na dobre, ale oczywiście to tylko czysta sugestia bo póki co nie wiemy jak wygląda dieta i treningi.

Zmieniony przez - delvin w dniu 2013-05-10 18:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290



Musze jesc b. malo, zeby waga spadala. Jedzac ok. 1800 kcal stoi w miejscu. Ale nie zalezy mi na utracie wagi - jestem dosc szuply. !87 cm i 75 kg. Trening silowy push/pull 3/4 razy w tygodniu + interwaly jak mam ochote :) Dieta to polaczenie Low carb z IF.

Zmieniony przez - wasdin w dniu 2013-05-11 09:04:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
hmmm ja bym w takim razie zostawił interwały a wywalił "jak mam ochotę" ;D później w razie czego ciął węgle, ale wydaje mi się że jak ogarniesz interwały to nakręcisz lokomotywę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
1700kcal? to jaki masz bf i jak dlugo tniesz, ze juz tak niskie wartosci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
Rozwalony metabolizm, mega głodówka prędzej sobie zdrowie rozwalisz niż teraz coś zrzucisz.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4290
Rezultaty niecalych 3 miesiecy redukcji. BF jak widac ;)



Zmieniony przez - wasdin w dniu 2013-05-11 21:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
Napewno chcesz wiecej scinac ? Ja bym juz tak zostawil i masowal :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zrzucenie tłuszczu !

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium