SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weglowodany Do czasu treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam nurtuje mnie pewne pytanie wykonuje redukcje i ograniczam weglowodany i zastanawiam sie czy jezeli wywale z diety wszelkie ww do 4 posilku po treningowego bede mial zwiekszony katabolizm powiedzmy ze dieta wygladalaby w ten sposob
1.posilek bialko +ewentualnie dla smaku okragły wafel ryzowy 1 szt
2.bialko +ewentualnie dla smaku okragły wafel ryzowy 1 szt
3.bialko +ewentualnie dla smaku okragły wafel ryzowy 1 szt
4.po treningu bialko plus ww proste w postaci banana
6. 30 minut po 4 posilku bialko plus Ryz zwiekszona ilosc o braki w poprzednich posilkach
7.bialko
Czy jezeli nie zjem ww na sniadanie to bede mial zwiekszony katabolizm czy moze chociaz odrobine z rana Weglowodany w postaci owsianki
pytam z tego wzgledu iz wydaje mi sie ze spalanie tluszczu bedzie intenywniejsze a moje samopoczucie psychiczne lepsze
Przepraszam ze napisalem chaotycznie lecz osoby ktore sa w temacie beda wiedziec o co mi chodzi
suma sumarum ilosc ww bedzie zachowana w odpowiednich proporcjach a kalorie obciete tak jak powinno byc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14075
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2147
To swietnie teraz juz jestem pewien :)
Czy ten sposob ktory obrałem bardziej spala tkanke tluszczową ?

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2013-01-14 21:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15069
minimalne roznice, wiecej kombinowania niz to warte

Zmieniony przez - doner88 w dniu 2013-01-15 00:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14075
raczej prawda więcej by dało jakbyś zmniejszył węgle niz tylko przerzucil z jednego do drugiego posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 8676 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130653
o katabolizm sie nie bój. mozesz nawet i na czczo cwiczyc. spozycie ww jedynie w porze potreningowej jest OK. poza tym z tego co napisales, nie widze w diecie tłuszczu. jesli ucinasz ww, podbij bilans do odpowiedniej wysokosci tł

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tluszcze i warzywa sa napisalem tylko orientacyjnie jezeli chodzi tylko o samo bialko i ww :) + do tego witaminki omega itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu diety

Następny temat

CKD

Wheya