SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie sztuki walki do zdrowia!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
No tak niektóre kluby boksu/zapasów/judo już mają, nie ma co się przejmować, pogadaj z drugim trenerem, nic do stracenia nie masz, a jak zobaczy że się starasz to pewnie odpuści i nie będzie Ci problemów robił.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
To ****a co tam jest, ja byłem parę dni temu. Powiedzieli mi, że jestem 91 już za stary i treningi dla takich jak ja są poniedziałek, środa i piątek o 18. Prawdopodobnie trafiłeś do tego samego gościa co ja wtedy. Też mi powiedział, że dla niego tacy jak ja już są spaleni. Jak się jutro dowiesz co z tymi treningami dla tych "za starych" to daj znać. Dzięki z góry.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
Nie chciało mi się, stwierdziłem, że *******e ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Reflection nie przejmuj się, Jesteś w takim wieku że jeszcze dużo możesz osiągnąć. Trzeba chcieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
Reflection weź się zapisz, bo boks to naprawdę b. dobry rozwiązanie dla Ciebie,a to że tamten trener Cie "nie chce", to nie znaczy, ze ten drugi nie bedzie Cie bral na zawody ;) troche samozaparcia i moze pokazesz temu pierwszemy ze zle zrobil nie trenując Cie ;D

życzę sukcesów i pozdrawiam ;)



Zmieniony przez - korczan w dniu 2009-09-03 17:27:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
A co Wy myśleliście, że bedą was trenować za 30zł jak i tak nic nie osiągniecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
jak i tak nic nie osiągniecie?

a czemu mieliby nic nie osiągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Będą trenować PETEK tylko jak raz nie w grupie z rocznikami 94-96 jak ja jestem 91... =.=

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
Mi treningi o 18 kurfa nie pasują, bo kończe szkołę o 14:20 i nie będę czekał praie 4 godzin na trening. Jestem z poza Wrocławia, więc nie mogę czekać w domu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
To znajdź inną sekcję, Gwardia nie jest jedyna

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat, potrzebne rady.

Następny temat

Już niedługo 1-szy wrzesień... Problem

WHEY premium