SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobranie sztuki walki do zdrowia!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Pisałem o tym Znasz takie pojęcie jak uraz psychiczny?
Na własnym przykładzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Stfu Petek, nie dałeś żadnej konkretnej informacji.

Co do autora, idź na tradycyjnego kicka, boks lub bjj. W dźwigniach nie widzę żadnych przeciwwskazań, kość udowa nie ma tu nic do gadania, praktycznie żaden opór nie jest na nią stawiany, bałbym się gdyby to była któraś z 2 kości piszczelowych poniżej kolana. Jednak nie masz się czego bać. Kość udowa jest najgrubszą kością w naszym ciele. Ciężko będzie złamać.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Znasz takie pojęcie jak uraz psychiczny? - początek wypowiedzi rendana
na ten fragment odpisałem, a później dodałem ,że to na własnym przykładzie
i teraz mi tu powiedz gdzie ja tu do Ciebie mam o coś pretensje?!
Czytaj ze zrozumieniem -.-

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
Zastanowię się jeszcze: BOKS czy BJJ.
Naprawdę mi bardzo pomagacie ;)
I nie kłóćcie się bez sensu ;)
A nie porównywałem piłki nożej do BJJ, tylko wspomniałem o niej, żeby nie było, że siedzę nonstop w domu i nic innego nie robię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29456
Mimo wszystko polecam Ci boks.Świetny sport,a poza tym ryzyko uderzenia tej nogi prawie zerowe,także lepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia.Jeżeli mowisz że nie masz problemu z poruszaniem sie na nogach to na boks idź,w końcu dział uderzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak się nie zdecydujesz to możesz mieszać te dwa sporty Jak masz tylko tyle do wyboru to pochodź tydzień na jedno potem tydzień na drugie i zdecyduj.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Linxus-nie dałeś żadnej konkretnej informacji- Ty a mnie napewno nadrobiłeś

Mihau kb-ryzyko uderzenia tej nogi prawie zerowe,także lepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia- ryzyko takie same jak na bjj

Jak tam u ciebie z kasą? Pytam bo 30zł w Gwardii to nie duzo i jak coś to mógłbys śmigać na te dwie SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
No właśnie nie wiem jak to będzie z kasą, bo się ze starą pokłóciłem ^^
To zależy ile by kosztował trening BJJ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Reflection
Podejrzewam, ze BJJ to koszta okolo 70-100zl- z tym sie powinienes liczyc.

Pozostali:
radze zluzowac poslady i zjesc po mandarynce.
Prywatne wycieczki sobie darujcie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3323
Byłem dzisiaj w Gwardii i chciałem się zapisać. Gdy trener dowiedział się, że jestem z rocznika 1993 to stwierdził, że jestem już za stary na boks, ale mam przyjść jutro i zgłosić się u jakiegoś innego trenra i on zadecyduje czy będde chodizł na treningi.
Acha, i nie trzeba płacić za treningi. "Klub inwestuje w zawodników". Ale inwestuje tylko w tych, którzy będą wygrywać wszystkie turnieje, i będzie się za nich najwięcej zarabiać... -.-
No, ale zobacyzmy jak to będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat, potrzebne rady.

Następny temat

Już niedługo 1-szy wrzesień... Problem

WHEY premium