SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór kreatyny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

79

Wzrost

184

Staż treningowy

2

Obwód pasa

85

Obwód klatki piersiowej

104

Obwód uda

54

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna, bieganie 3 dni w tygodniu- obecnie, ale podczas robienia vyklu tylko bieganie raz w tyg ok 4km.

Stan zdrowia

idealny

Możliwosci finansowe

do 150 zł

Cel/problem/opis

przybranie na masie ( głównie mięśnie bez tłuszczu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Nie, po prostu dla mnie bardziej wiarygodne są słowa od takiej osoby, która coś osiągneła w danej dziedzinie. Nie obrażając tutaj nikogo z Was :) Niech bierze co chce, ja jednak proponuje wyjść poza kanon "sprawdzonego monohydratu". Tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3449
Jeżeli jest taka możliwość, podaj źródło, na jakim się opierasz siemanos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Koniec dyskusji. Napisałem co chciałem, Wy też. Broń boże nie bagatelizuje tego co napisaliście, jestem w końcu świeżakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
siemanos: nauka ma to do tego, że by kogoś przekonać/coś udowodnić musisz mieć na to dowody, jakie Ty masz?
a ja mam
https://www.sfd.pl/Kreatyna__monohydrat_kreatyny_vs_różne_formy_kreatyny-t704503.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Po pierwsze badania mowia same za siebie
Po drugie slowa jednej osoby sa malo znaczace nawet jesli ta cos osiganela wezmy np warszawski koks
Po trzecie bronisz tego bo ktos powiedzial tylko ze ten ktos na pewno ma kontrakt z firma sprzedajaca suple i dlatego nie powie nigdy ze tanie mono jest ok
Po czwarte mowisz ze jakis sportowiec tak powiedzial a duzo ilosc osob ktore cos osiagnely (bo rozumiem ze tylko takimi osobami sie kierujesz) stawia wlasnie na mono.
Po piate nawet nie podajesz danych tej swojej osoby a moze to mistrz swiata ale graniu w warcaby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym nie wiemy o jakiej osobie mówisz a dwa - jest różnica między tym co on myśli a musi powiedzieć

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-06-05 19:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Każda kreatyna "ciągnie wodę" czy to będzie jabłczan, chelat magnezowy, bufor, glukonian, orotan itp - po prostu kreatyna zwiększa UWODNIENIE komórek mięśniowych, co pooduje, że mięśnie na cyklu są pełniejsze większe wskutek zwiększenia kreatyny w nich. W żadnym wypadku nie ma to związku z gromadzeniem wody w całym organizmie. Vitalmaxa polecam - kup sobie bańkę 1200g mono: starczy ci na dwa cykle.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Ja skończyłem. :)

Zmieniony przez - siemanos w dniu 2013-06-05 19:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Panowie, sorry że odświeżam, ale co sądzicie o rzeczach które są wypisane na tej stronie ? http://www.bodybuilding.com/fun/topicoftheweek67.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Duzo czytania w dzien przeczytam bo teraz mi sie nie chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, Dieta

Następny temat

Suplementacja na redukcji

WHEY premium