SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl .. dobór kreatyny.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o podpowiedź jaką kreatynę mogę kupić- chodzi o stack kreatynowy przedtreningowy i potreningowy . Chciałem kupić dorian Yates ostatni cykl na nim robilem i bdb wyszedł ale nie bedzie tyle pieniędzy zeby dokupic gainera, jakiejs glutaminy , węgli no i dwóch kreatyn bo sama przedtreningowa to za mało.. No i tak myślę żeby walnąć jakis inny dobry zestaw no bo przeciez taniej nie znaczy o wiele gorzej. Myślę ze ok. 230zl na 2 stacki nie jest mało a napewno idzie wykombinować jakis dobry zestawik. Myślałem nad Superpump+ size on / może jakiś animal pump? lub coś po czym są efekty nie je się proszku zbędnego. A jeszcze bardzo ciekawią mnie stacki- deca stack i noz IV kumpel już 3 cykl na tym robi i mnie to zastanawiać zaczyna:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Zamiast stacka przedtreingowego ja bym wziął Orotan
Jako stack - Xpand, Nitro, Storm

Jeżeli już musisz koniecznie kupic przedtreingówke to DEETONATOR PEAK, No-xplode, NAPALM z FA

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przedtreningówke chce koniecznie, lepsze treningi wiadomo.
Detonatora mialem co prawda tylko marną próbkę, po zażyciu tak jakbym nic nie zjadł, a po Dorianie kop był i pompa była tylko bania lekko ćmiła. może jednak ktoś jeszcze się wypowie? co lepiej by było kupić. Nie chce żeby ten cykl był taki że wypróbuje sobie to na nast. cyklu tamto, nie ja robie dobry cykl i przewaznie nastepny jest na CP (bo tanio i ekonomicznie) nie mam tyle kasy bo wiadomo dieta kosztuje a bez niej ani rusz a raz na dwa cykle sobie odkladam kase na coś lepszego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam dawkować? prosze o pomoc.

Następny temat

nitrobolon i białko trec rok po dacie ważności

WHEY premium