SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Jakuba

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Zuberson masz 17 lat więc zamilcz Pan bastekkk ma już pewnie skończone całe 18, badania chce zrobić za kasę z "osiemnastki"

a tak swoją droga nie rozumiem co ma wiek do wiedzy? jak ktoś nie ma przynajmniej 20 to już wszystko co mówi trzeba traktować z przymrużeniem oka? bez sensu trochę :/ sam nie jestem już nastolatkiem, ale nie uważam, że jeżeli ktoś nie ma tam iluś lat to znaczy że nie może powiedzieć nic sensownego - przecież to zależy od człowieka! może mieć i 40 lat a gadać bez sensu

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2010-04-18 21:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
j/w

Pozatym jeśli ktoś chce odstawiać takie cyrki ze swoim ciałem, to chyba nie wskazuje na to, że osoba taka jest dojrzała emocjonalnie.

pozdro

Ps. Nani z jakiś rok temu pomagałeś mi coś z michą pamiętam

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3781
Zuberson jak się kręci interes? :P

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Obleci

Tzn jak by nie patrzył rozwija się, ale to jeszcze nie to (póki co)

Z jakiej części Gdańska jesteś? Zasiliłeś już mój budżet? joke

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-04-18 22:50:40

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-04-18 22:52:09

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Dobra Panowie, rozluznijcie poslady bo sie syf w moim dziale robi

Tak na marginesie to bastek ma nieco racji. Takie badanie pomoze Ci zastosowac odpowiednio trening wytrzymalosciowy dla czerwonych wlokien, silowy dla bialych i holistyczny dla mieszanych. To zaj.ebista opcja. Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie uwazalem ze silownia jest tylko po to zeby z miesiaca na miesiac dokladac 5 kg na sztange. :)
Problem w tym, ze sam typ badania moze budzic watpliwosci... Biopsje zazwyczaj robi sie po to, aby wykrywac nowotwory i inne zmiany patologiczne, wiec przydalby Ci sie zaprzyjazniony laborant ktory albo zrobilby Ci to badania "miedzy wami" za jakas kaske (bo po godzinach przeciez), albo lekarz ktory wystawilby Ci kwita, ze podejrzewa przerzuty mięsaka (nowotwor zlosliwy) bo każdego mięśnia szkieletowego ciała i potrzebuje biopsji kazdego miesnia (z dziwnym umotywowaniem ze maja to byc rozdzial wlokien)... jakos to wyglada podejrzanie, nie wiem czy cos takiego da sie zorganizowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3781
Hehe, chcę kupić u Ciebie 4kg Carbo, bo masz tanio. ;)


Zmieniony przez - podwi w dniu 2010-04-19 17:11:25

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Kuba, jakie białko najlepsze w mojej sytuacji?

WPC, mieszanka różnych, albuminy jaj czy może sojowe (chociaż w to wątpie)

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
Mam pytanie odnośnie diety 180 wegli. W momencie kiedy przychodzi zmeczenie wchodzi się na 450g wegli. Poźniej od razu przechodzi sie na 180g czy zmiejsza się codziennie 0 50g w doł aż do 180g wegli? Rozumiem, że nie powinno się schodzić poniżej 180g węgli?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Zuber, a jaka masz grupe krwi? Osobiscie nie wierze w to, ze jest to jedyny bajer odpowiedzialny za przyrosty i typ sylwetki, ale widzialem na wlasne oczy, ze osoby predysponowane do wolowiny maja mega przyrosty po Carnivor z MuscleMeds. Jesli chodzi o inne rodzaje bialek, to najlepsza bedzie chyba mieszanka + WPC/WPI albo najlepiej hydrolizat.

Hator, po ladowaniu makaronem wracasz na 180 g wegli. Eliminujesz caly makaron i kilka (50 g) dodatkowych wegli z tostow zytnich, platkow itp. Nie powinienes schodzic ponizej 180 g. Dopiero na koncowym etapie (takim do zawodow) mozesz schodzic ponizej 180 na dokrecenie sruby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Mam RH+. Tylko czy hydroizolat jest warty tych paru złotych więcej niż WPC/WPI?
Tak przy okazji mam krew "dobrą dla kulturysty"?


Kurde widzę, że dużym zainteresowaniem cieszy się ta 180 Jak będe miał więcej mięsa i inny priorytet to też chybą ją się zainiteresuję

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MD na allegro

Następny temat

Trening pod okiem trenera kadry Leszka Michalskiego

WHEY premium