SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Jakuba

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Kuba, nie przejmuj się takimi przychlastami. Są mocni w gębie, ale idę o dyche, że nie zbliżyli się nawet do poziomu Twojej sylwetki, przed kontuzją. Co za pajace Ja osobiście na Twoich radach zawsze wychodzę za***iście.


Jeśli mogę.. Jak chcę spalić tłuszcz czyniąc jednocześnie postępy w moim planie siłowo - masowym to zrobić tak jak doradzałeś kolesiowi w którymś MD (chyba z Troyem Alvesem na okładce) i dorzucić te interwały, czy zastosować dietę rotacyjną opisaną przez Słodka?

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-04-12 14:40:53

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-04-12 14:45:43

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Bartek, ja sie nie przejmuje, wrzucilem to dla smiechu. Niestety przykre jest to, ze wiekszosc ludzi patrzy wlasnie w ten sposob. Maly koles = dupny trener. Koles z kablem 50 = super trener, kopalnia wiedzy. Niestety czesto tak nie jest. Jednak zgadzam sie nieco z ludzmi z forum, bo sam sie zle czuje w swojej sylwetce, bo wczesniej nie bylo czasu na silke, teraz kontuzja i czuje sie jak pol dupy zza krzaka :D Co nie zmienia faktu, ze uwazam swoja sylwetke za przyzwoita w czasie sprzed kontuzji.

Ja tez nie wiem kto z moich podopiecznych jest MP :D:D Wiem natomiast ze pomagam ludziom z PowerPitu jezeli maja jakies pytania, ale nie moge powiedziec ze przygpotowalem kogos od A do Z na imprezy BB. W ogole dowiedzialem ze kilku ciekawych rzeczy z tego forum :D Ze mam magistra, ze mam podopiecznego ktory jest Mistrzem Polski, ze nie praktykuje w ogole i nie znam sie na suplementacji i nie moge doradzac na temat treningu :D:D

Co do pytania to polecam rotacje u Slodka, lub diete 180. Jest chyba ostatnio nawet opisana jako reklama universala 77.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Często jest tak, że szefc bez butów chodzi :) tylko, że Ty napewno poprawisz sylwetkę. A tak wogóle co to za kontuzja?

Ale jeśli wybiorę np rotację Słodka, to będe mógł jeszcze dołożyć choć kg mięska i zwiększać dalej siłe? Siła to aktualnie mój priorytet, musze zaspokoić ego

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Możesz. Wszystko zależy od tego jak nakrecisz sobie metabolizm i czy sprostasz pozniej z kaloriami. Od tego jest wlasnie rotacja wegli :)

A kontuzja to uszkodzony obrąbek stawowy w lewym barku. Troche lipa. Niby moge funckcjonowac, ale nawet a busie nie moge za dlugo sie trzymac poreczy bo meczy strasznie (tak jakbys mial trzymac hantle na wyprostowanej rece przez 3 minuty :D). Nabawilem sie tego prawdopodobnie jeszcze w pazdzierniku podczas przeprowadzki. Nie mial mi kto pomoc, to przez sobote i niedziele wyjmowalem wszystko z chaty sam. 2 torby po 40 kg, plecak turystyczny na plecy i hejże. Z 10 pietra winda spoko, ale prawie kilometorwy spacer z takim obciazeniem to niezly spacer farmera. Pozniej na 4 pietro bez windy, rozpakowac i z pustymi torbami w druga strone. I tak przez cale bite 2 dni. Juz wtedy musialo cos sie stac (pewnie w niedziele, po hardcorze sobotnim nie zregenerowalo sie i dupa). Kiedy opieralem sie reka na powierzchni (np podczas mycia podlogi) zaczela mi reka drzec. Myslalem po prostu ze mam taka mala sile piersiowego mniejszego po tak dlugim okresie nie trenowania (od lutego 2009) ale ignorowalem to. Jak mi sie uspokoilo w pracy itp, to chcialem zaczac wracac do formy. Wszystko bylo cacy, kiedy 8 grudnia po treningu zaczelo mnie lekko bolec w kapturze. Myslalem ze sie naciagnalem czy cos, ale wtedy juz na bank bylo uszkodzenie obrabka. Na poczatku obstawialem kaptur, ale USG nie klamie. Jest uszkodzenie obrabka, przez co kaptury i dzwigacz lopatki przejmuje cala stabilizacje i jest to mega niefajne jak Cie caly dzien kark napier*dala. W czwartek ide na rezonans i pewnie na poczatku maja juz na artroskopie. Bedzie gites :) Od wrzesnia planuje powrot do formy jezeli nic sie nie skopie w drodze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Współczuje. Ja nie wyobrażam sobie nie trenować ponad rok ;/ Początki pewnie będą ciężkie, ale rozkęcisz się i będize git A co do przeprowadzki, to znam ból wnoszenia rzeczy do mieszkania na wysokim piętrze bez windy


Co to znaczy, żę mogę nie sprostać z kaloriami? I jeśli mam 6 treningów w tygodniu to nie stanie się nic złego jak dzień "niskowęglowodanowy" wypadnie w dniu treningu?


Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-04-12 16:10:31

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Moze i sie nie stanie, ale wspolczuje samopoczucia na treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Dam dni nisko-ww w dzień treningu małych partii, mam nadzieje, że wydajność nie spadnie..

Trzymaj się i wracaj szybko do zdrowia!

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1527
Cześć Jakub, mam pytanko czy jest możliwość kupienia dwóch archiwalnych numerów MD, dokładnie Grudzień 2009 i Styczeń 2010, jak tak to w jaki sposób mam je zamówić ?

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam !

Fight or Die !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Wejdz na musculardevelopment.pl, tam w zakladke MD-sklep i kupuj numery archiwalne jakie chcesz. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Siemanko, zrobiłem dzisiaj trening barków na ilości ww 2,5 g/kg i niestety trening stał się męczący i nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że trening był dużo cięższy niż ostatnio. Czy tak już będzie cały czas, czy mój organizm przyzwyczai się do mniejszej ilości ww i będe w stanie podnosić poprzeczkę na treningu?

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MD na allegro

Następny temat

Trening pod okiem trenera kadry Leszka Michalskiego

WHEY premium