SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Jakuba

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Tak, co raz popularniejsze są( Michok, Głuchy)

Cos z tym nie tak?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Jest ok, ale nie spodziewalem sie tak drastycznej zmiany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Kuba, może znowu staję się natrętny, ale nastąpiła sytuacja awaryjna. Obiecuję, że już nie bede Cie męczył.

https://www.sfd.pl/Ból_w_w_prawym_kolanie.-t601364.html

Zerkniesz i napiszesz coś w tym temacie, lub w tym do którego podrzuciłem link?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Ożesz, Młody!
Nie bede generalizowal, ale podejrzewam 2 rzeczy. Tak czy siak, na USG smigaj do dobrego radiologa. 2 opcje: chondromalacja (spluszowacenie chrzastki - pisalem chyba w mojej sekcji jakos na przelomie grudzien-marzec) albo uszkodzenie łąkotek. Niestety sklaniam sie ku chondro :/ Wtedy lipa, bo bedzie artro i rehab. Chociaz mozna probowac najpierw zele z NLPZ, tabsy NLPZ, ale te lepsze :D (Movalis, Aglan), mozna tez sprobowac strzalow w kolano z kwasu hialuronowego. W najgorszym razie beda skrobac chrzastke artroskopowo, albo doczepiac łąkotki chirrgicznie. Ale to jest moje gdybanie. Po pierwsze - zero wysilku, po drugie USG. Po trzecie mozesz sie zaopatrzec w opaski stabilizacyjne, zawsze pomoga stawowi. Nie baw sie w treningi bo skonczysz jak ja z barkiem i bedziesz tez czekal pol roku na operacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Tak, wiem... jestem zaje-bisty... :D

A teraz ide dalej nawalac material na jutrzejsze egzamy.

I successfully provided world peace! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Jutro idę po skierowanie na to usg. Mam nadzieję, że dostane bez problemu. Mogę coś ćwiczyć na gore unikając ćwiczeń angażujących kolana?

Ja pie.rdole znowu pod górke coś...

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Jesli sie przygotowujesz do Olympii i tak Ci mega zalezy to mozesz :) Ale ja bym dal odpoczac w ogole organizmowi. Im mniej sie ruszasz tym lepiej. W koncu jak chodzisz z talerzami czy hantlami to tez wywierasz wiekszy nacisk na kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Widzę, że Twoją rubryką zawładneły pytania z forum

Miło się toczyta

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Hehe :) Wiesz co? Ostatnio dostawalem troche drewniane pytania na maila i stwierdzilem ze nie ma sensu publikowac po raz drugi podobnych przypadkow, to wzialem forumowe :) W koncu tutaj czyta to moze 20 osob gora, a MD czyta wieksza ilosc osob :)

A i Wy sie mozecie ucieszyc, ze Wasze pytania sa w MD :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Otóż to

Tym bardziej, że problemy poruszane tutaj są rzadko omawiane, a dość powszechne


Pochwalił się już jak idzie ten koleś z Gdyni, co miał problemy z kolanem i pisał do Ciebie? Ja dostałem dopiero skierowanie do chirurga dziecięcego (ponoć cieszy się dobrą opinią w Gdańsku

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-05-29 11:08:34

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MD na allegro

Następny temat

Trening pod okiem trenera kadry Leszka Michalskiego

WHEY premium