SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57587

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Masz racje. Trzymaj tak dalej, masz szanse wkrótce dorównać Głuchowskiemu. Pod warunkiem, że bedziesz wytrwały i przypilnujesz odpowiednio suplementacji kretką i gainerem !

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Tak woznica oczywiscie

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He he he, a dlaczego nie ma opcji pt dlaczego biore? W tym dziale taka ankieta troche mja sie z celem. Tak jakby w suplementacji zrobic ankiete pt dlaczego nie uzywam suplementow? i odpowiedzi:
a) bo jem kaszanke
b) bo robie z polykiem mojemu frendowi
c) bo jestem mormonem
d) bo mama nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Maku, to jest właśnie to. Post został przeniesiony do tego działu, bo w Suplementacji przeszkadzał zarabiać pieniądze sprzedawcom supli. Bo podważał skuteczność suplementów i rozbijał mit o dopingu, jako demonie złym. Został przeniesiony do Dopingu dlatego, że tytuł pasował
I to jest własnie całe SFD. Napędzane kasą sponsorów od supli.
Tutaj się nie pojawiają, bo nie chcą sobie rąk brudzić.

A komu jak komu, ale to koksiarzom właśnie suple są najbardziej potrzebne.

To tak jak z Fundacją Pani Kwaśniewskiej...

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
woznico,
decyzje przeniesienia postu przedstawilam pare stron wczesniej - chyba nie problem zapoznac sie z nia, prawda?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Ale ja wyrażam swoje zdanie, a nie zdanie moderatora z kilku stron w tył. Z czym się moderator może nie zgodzić. Osobiście niczego do moderatora nie mam i osobiście podziwiam i lubię . Ale tu jest Internet

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
decyzja w 100% sluszna i niezaprzeczalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Tomaj Masa " zastanowcie sie. do wszyskiego mozna dojsc ciezka praca.koksy biora ludzie ktorzy sa w goracej wodzie kompani i musza miec to co chca jak najszybciej"


nie za bardzo podzielam Twe zdanie %)
widze, ze jestes na takim etapie zaawansowania, ze jeszcze wierzysz w magicznom moc JABLCZANU KREATYNY i GAINERA %)) ale uwierz mi, ze dzieki ciezkiej pracy nie mozna "dojsc do wszystkiego". Zrozumiesz to pozniej, jak bedziesz cwiczyl solidnie przez miesiace a jedyne co sie zmieni w Twoim wygladzie to fryzura %)) Zrozumiesz jak bardzo sie myliles i jak pomocny moze byc dekanian %)) Wiele osob mowi, ze saa som zle, ze niedobre, ze po co to komu, ze lepiej jakby wogole ich nie bylo, bo to niesprawiedliwe %)) ale w wiekszosci som to osoby z niedlugim stazem treningowym, a wiadomo, ze na poczatku nie trzeba sie za bardzo wysilac, zeby cos tam zbudowac, a pozniej dobry trening, dobre szamko i suple nie wystarczajom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zdecydowałem się brać ponieważ chcę iść na skróty i nie wiem co jest w tym "nagannego". Owszem, swój potencjał genetyczny mógłbym osiągnąć naturalnie, i nawet wiem jak to zrobić. Jedyny problem w tym, że nie chcę czekać na to jeszcze 5 lat. Mam 26 lat, ćwiczę od dwóch lat, młodośc szybko mija, na cholerę mi mieć mase na starośc? A co do zdrowia, to też jakoś mi nie zależy aby umrzeć zdrowym, w sumie to nawet na życiu mi nie zależy aż tak bardzo. Rodziny zakładania nie mam nawet w planach. Jak widać psychikę mam już dawno zjechaną. Więc co mam do q...wy nędzy do stracenia? Dla mnie JEDYNY problem z braniem sterydów to to, że łapie przy nich tłuszcz bo trudno aż tak dokładnie wyliczyc zapotrzeboanie organizmu. I to jest jedyny problem. No ale lepiej złapać a potem spalić na ckd, niż wpierdzielać nadwyżkę 500kcal trenując naturalnie. A co do uczciwości, to powiem tylko tyle, że nic na tym świecie nie jest uczciwe. Dla mnie kulturystyka to nie cel sam w sobie, to tylko narzędzie do zdobycia masy, która po odtłuszczeniu da za***isty wygląd. Nie uprawiam kulturystyki jako sportu, nie zależy mi na super kondycji ani zdrowiu. Co nie oznacza, że nie zap*****lam na siłowni, owszem zap*****lam przysiady i martwy ciąg jak mało kto kogo widze. Ale to tylko narzędzie do osiągnięcia masy, takie samo jak sterydy. Sport mam gdzieś. Jak dla mnie to nie te czasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ciekawe podejście.
No ale na koksie to raczej nadwyżkę kalorii musisz mieć
Co do wypowiedzi osób mających krótki staż- to lekkie uogólnienie i całkiem nieścisłe
A co z ludźmi którzy wiedzą coś więcej niż podstawy a dalej nie chcą brać?Może nie każdy chce wyglądac tak aby wzbudzać strach zarówno wyglądem jak i głównie stanem psychiki?Dziwne ze nie mozecie tego pojąć.Tzn. osoby które nie biora mogą.Ale alkoholicy też się dziwią dlaczego inni nie piją codziennie.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium