SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57440

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
jesteś śmieszny twoja sprawa panie wszystko wiedzący


ale 3 godizny trening? to widze własnie jak ty wsyztsko wiesz , no ale twoajs prawa

Pozdrawiam cie serdecznie i nastepnym razem nei zadawaj pytac jak brac gainera lub tego typu bo przeciez wszytsko wiesz a ci ktorzy sie z toba kłuca to maja ta elite losow co? bredzisz i tyle

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zamknijcie już kufy i wyjazd z postem
Czemu nie ma innych opcji w ankiecie?Np. "szanuję swoje zdrowie", albo "trenuję dla przyjemności","w imię zasad", ?Albo 100 innych opcji których Autor nie przewidział i przewidzieć nie mógł?Co to w ogóle za dyskusja?I o czym Wy wielcy znawcy dyskutujecie?Popatrzcie całosciowo na tego posta, zastanówcie się nieco nad sensem każdej mozliwej odpowiedzi jaka tu moze paść i przestańcie na ten temat dyskutować bo to śmieszne.
Przynajmniej dla średnio inteligentnego człowieka.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo autor sugeruje odpowiedzi
i te powody mietki ktore wkleiles mi odpowiadaja
tez bym zamknal tylko niepotrzebe spory z tego wynikly jak narazie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Bimek,
Zrób prosze przysługę Woznicy i rozpruj sie.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby powiedział mój koleś z pracy: "ale o czym mowa?"

Ten wątek to tak jakby ktoś założył posta: "Walicie konia, czy to zdrowe jest?" HAHAHAHAHAHA

Na siłowni pozmnałem kolesia - b.dobrze zbudowany - na pierwszy rzut oka - każdy twierdzi - toż to koks. Teraz znam go dłużej - ćwiczy od 15 roku życia, ma teraz 22 lata - nic nie brał i mówi, że na początku każdy go posądza o branie "czegoś" Przez ten czas pokochał siłownie, regularne ćwiczenie, "rzeźbienie ciała" - sprawia mu to przyjemność i satysfakcje - Nie miał żadnych stagnacji, zastojów - powiedział, że teraz przyrost idzie już bardzo wolno, ale jego to nie martwi, kiedyś być może stanie na 50 w bicku (teraz ma 45 chyba) i co z tego...too znaczy że ma sie zabrac za suple czy koks żeby było więcej. Ani on ani ja nie widze w tym sensu. Patrząc na nniego i jego 7 lat treningu widzę SPROT a w końcu to forum to SFD - sportowe forum dyskusyjne a wy się tu kłócicie bardziej niż dyskutujecie. Sam kupiłem sobie gainera i kreatyne - ale jak mi się to skończy to już chyba nie będe korzystał z suplementacji - dieta, w każdym poście "a dietę masz?" - dieta to podstawa itp...no nie zaprzeczam, wiadomo dieta jest potrzebna ale np. ja nie licze ile mam białka w tym ile węgli w tym ile mi trzeba, ile brakuje, a ile za dużo - odkąd zacząłem ćwiczyć (krótko, bo krótko) zacząłem też więcej jeść, ale dlatego, że po codzinnym treningu po prostu mam większy apetyt i częściej jestem głodny Mi się nie spieszy, nie chce wyrywać lasek na muskuły, nie chce zostać strongmenem i inne takie. Ćwicze bo lubię, i sprawia mi to satysfakcję. A czy zbuduję sylwetkę w rok czy w 5 lat - co za różnica - Jest wiele innych ważniejszych spraw w życiu niż super mięśnie. Dużo zależy też od tego komu ile wystarcza. Jak dla kogoś 50 w bicku w szybkim czasie to jest to czego pragnie, to niech się "wspomaga" jak mu się podoba - jego kasa jego zdrowie - jego życie. Moim celem, jest poprawienie sylwetki ,bo jestem raczej szczupły, ale nie do tego stopnia, żeby "nosić telewizory pod pachami" hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kult infantylny i dziecinny to nie do końca to samo, ale jeżli nie wiesz to specjanie stosuje sie taki chwyt retoryczny (tzn użycie wielu synonimów) dla podkreslenia natęzenia swej wypowiedzi!!!
A dla mnie właśnie to niebezpieczne są takie świry, jak to Ty o sobie napisałeś - 40 min rozgrzewki!!!! Potem 3 godziny trningu i jeszcze pewnie sauna pół godziny... i łącznie ze wszystkim wychodzi z 5 godzina na siłowni.... widze takich czesto, nie koksują ale im sie i tak w głowie ostro rąbie bo nie widzą niczego poza siłownią.. zresztą jak mają widzieć, skoro siedzą tam cały czas, stosując jakieś wymyslne kombinacje... pewnie jeszcze w domu spędzają z godzinę na rozpiskach planów treningowych....
Żałość i współczucie... trening siłowy zajmuje mi 45min, dalsze 45 to aeroby i koniec... ja mam co robić w życiu, nie będe na siłowni spedzał każdej chwili...
A zresztą kult... 3 godziny treningu - wiesz jaka jest tego skuteczność?????

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dla mnie eot , vlad albo ktos zamknicje ten temat

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
moze robi redukcje? jak masz 120kg i 20kg wody+ 20kg tłuszczu to się nada taki trening

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie nada się.Tak trenują szachiści.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
smiszny ten post... suplementy sa zle i nie dzialaja niemoge....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium