SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57534

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Dodam jeszcze, że do brania sterydów przekonałoby mnie też to, że nie byłbym robiony w konia przez producentów suplementów, którzy opowiadają bajki o swoich produktach, które rzekomo działają. Anaboliki to leki i nie mam wątpliwości, że produkty Jelfy działają jak trzeba. No i jaka oszczędność czasu i pieniędzy. 1 mądry cykl sterydowy i efekty jak po roku ciężkiej harówki naturalnego. Zamiast stosować suple przez 12 miesięcy, stosuje się przez 3 miechy. 400% oszczędności.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 629
Patrzyłem na profile wasze no i widać co kto bierze:) ci co sa za 42 w łapie ci co sa przeciw 40 chyba nie przekraczają o sile nie wspomne:). Ja powiem tak robie ostanit cykl na suple jak coś pojdzie bedzie ok jak nie to zgłosze sie do jednego pana nan konsulting:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
mylisz sie woznica.
wcale nie jest tak, ze sterydy zastepuja suplementacje.
Wrecz przeciwnie, na cyklu raczej musisz chociazby dodatkowe bialko jesc (tu juz nie wystarczy 2g/kg) i zaczynaja sie schody, bo raczej trudno byloby ci zjesc 2 razy tyle co jesz normalnie. Wiec musisz zakupic jakies bialko. A nawet jak sie uprzesz i bedziesz chcial zrec normalnie, to tez wydasz wiecej kasy niz bys wydal bez koksu, bo przeciez za tego kurczaka/serek musisz zaplacic.
Poza tym- mądry cykl nie kosztuje 200 zl
Spytaj w dopingu ile kosztowalby lightowy cyklon supera+prop dla beginnera
Poza tym sok to nie wszystko, trzeba sie jeszcze odblokowac...
wiec to nie jest takie rozowe jak myslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie biore bo to głupota, ja za 10 lat bede fajnie wyrzeźbiony zdorwe mieso a oni bedą leczyć wątrobe i nerki..dla mnie głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zawsze możesz wymienic na nową i po kłopocie.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
........a dawca tez koksiarz

EDIT: woznica ... zdarzaja sie wy***ki

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-09-04 00:43:18

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Casusbelli,
Napisałem, 400% oszczędności. 3 miechy suplementacji, nie 12. Nie wnikam, ile trzeba na koksie brać suplementów, można sobie to ułożyć. Napisałeś tak, jakby dieta była ważna tylko przy sterydach.
Za to za oszczędzone na suplementach pieniądze można pojechać nad ciepłe morze i tam pokazywać swoją muskulature na plaży.
Wychodzę z założenia, że jak nie do pracy te mięsnie potrzebne, to przynajmniej do prężenia się.

Przemyślałem temat wspomagania i dochodzę do wniosku, że suplementy są dla leniwych. Zamiast zmiksować jogurt, banana i lyżke oleju lnianego, biegną do sklepu i kupują gainera za 2 x więcej pieniędzy.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Hm dziwny post - zastanawia mnie co autor chce nim uzyskac? Zaraz jakas glupia gazeta lub rozmowy w toku wydrukuja ten post i bedzie, ze w internecie namawiaja do brania sterydow!

Ja nie biore poki co, bo sie wlasnie ich boje. Kucie dla mnie to zaden problem, a w dodatku wstrzykiwanie sobie czegos czego nie jestem pewien co mam w fiolce to troche ryzykowanie... Odchciewa mi sie jak jeszcze czytam o deca dickach itp.

Jeszcze jedno nie potepiam wszystkich koksujacych. Jedynie nie nawidze glupich sezonowcow (zero pojecia o treningu, diecie itp.), ktorzy nie wiedza co, gdzie i jak maja wstrzykiwac/brac.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem za wywaleniem postu.. kto popiera?
imo podpada pod regulamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jestem na Tak, bo nic nie wnosi, a jeszcze sprzedaz w sklepiku nam spadnie hyhy

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium