SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57552

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwazniejsze to robic w zyciu to co sie naprawde chce, nie dac sie zwiezc obsesjom/kompulsjom bo mozna sie niezle zapetlic... kierowac sie zdrowym rozsadkiem z glebi, nie zszarganymi przez zepsuty swiat emocjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Nie to nie Jego laska ... to jest Jego marzenie ... cel ktorego nie uda mu sie zrealizowac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2716
O Omusia się nie martw, da sobie radę ze swoimi planami

'To są zimne kobiety!' )
Diving... 'I want you to show me how to fly...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
każdy ma jakies wytłumaczenie że bierze, a to zeby być duzym, a to ze ze stagnacją nie moze sobie poradzić, a to że nie chce mu sie czekać na efekty, pozniej sobie kazdy wmaia ze skutki sa minimalne jak bierze ie z głową itp.... dla mnie bzdura ale powodzenia i zeby nerki wątroby Wam służył bez niczego do końca:) pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
Wisi mi, czy ktoś bierze koks, to jego sprawa. ALE ŁADOWAĆ SIĘ DO DZIAŁU "SUPLEMENTACJA" Z TAKIM POSTEM I JESZCZE TWIERDZIĆ, ŻE TO NIE JEST NAMAWIANIE, TO SK*******STWO!!!

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja nie biorę z kilku przyczyn - głównie dlatego, że uważam iż stosowanie dpingu jest swoistym oszukiwaniem bliźnich... którzy w czysty sposób ciężko pracują na swoją sywetkę... a ja poprzez drgogę na skróty mógłbym próbować się nad nimi wywyższać.. obserwując moje szybkie postępy, ci biedni, uczciwi ludzie mogliby popaść w ogromną depresję, zwątpić w sens swych ćwiczeń... przez co staliby się grubi, obleśni, zakompleksieni... nie poznaliby fajnej dziewczyny, byliby samotni... przyrost naturalny by spadł... i doprowadziłoby to być może do zagłady ludzkości.. - nie chcę poprzez swoją próżność spowodować do zaniku cywilizacji!!!
Myślę że ma wypowiedź jest kwintesencją tego artu !!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... zostalem zgaszony ... odchodze ... dymisja ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
kult -
vlad - jak ja cie lubie
spice - ja tez

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-09-04 14:30:17

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no co? ... troszcze sie o losy wszechświata
1

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium