SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57564

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Chyba nie trzeba zadawać tego pytania by znac odpowiedz - boją sie po prostu.. czy napiszą, że dbają o zdrowie, czy że nie zależy im az tak na sylwetce, wszystko sprowadza sie do jednego - boją sie wziąć - i tyle..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
tunafish a dlaczego Ty nie bierzesz????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pić kawe skoro amfa lepsza?
panie.. daj pan spokoj
nie psuj mi pan ROZRYWKI z uprawiania sportu oka??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
.


Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-09-06 14:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Bo ja:
1. nie jestem kulturysta ani nikim pretendujacym do bycia taka osoba,
2. nie interesuje mnie umiesniona sylwetka, nie probuje jej zbudowac, niezalezenie od tego, czy udaloby mi sie, gdybym sie przylozyl,
3. nie widze potrzeby brania sterydow z powodow j/w

Dziwie sie bardzo ludziom, ktorzy poswiecaja np. 3 lata swojego zycia, zeby zbudowac sylwetke marzen i unikaja przy tym sterydow, biora za to kilogramy nie dzialajacych suplementow. Majac taka kopalnie wiedzy jak SFD, nie sposob zle zaczac koksowanie. Naprawde mozna zrobic sobie super cykl, za male pieniadze, zaplanowac wszystko perfekcyjnie, osiagnac w 6 miesiecy to co sie robi przez 3 lata. I mniej sobie zrujnowac zdrowie niz jednym cyklem efedryny.

Droga na skroty ktos powie ? A efedryna, kreatyna to nie droga na skroty ?

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
.

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-09-06 15:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
powiem tylko ze dziwnie piszesz i dziwnie myslisz
99% sfd nie marzy zeby byc kulturysta cwicza bo lubia 90% to uczniowe szkol ktorzy silownia wypelniaja sobie wolny cas, wieksozsc nie planuje cwiczyc dluzej niz do konca np studiow potem zacznie sie praca rodzina i po co sie truc sterydami (tylko nie mow ze efelkty uboczne po omie i kreatynie sa takie same)????? zeby miec 5min slawy????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Axell,
Efedryna jest grozniejsza dla zycia niz Omnadren. Najpierw zaczniesz sie glosno smiac, ale jak poszperasz, popytasz lekazy, kolegow i osobistosci z SFD, to moze sie przekonasz. Czy brales/bierzesz efedryne ?

Reagujesz agresja na moje poglady i pytanie, a nie przedstawiles swojego zdania. Piszesz w imieniu innych... Pozwol im wypowiadac sie w swoim imieniu. Twoim celem jest skonczenie studiow i zkonczenie wtedy treningow, do tego czasu robiac to dla przyjemnosci. Nie pomyslales, ze sa osoby marzace o super sylwetce, robiace wszystko, zeby ja uzyskac i OMAMIONE REKLAMA SUPLEMENTOW, KTORE NIE DZIALAJA ? Czy nie zgodzisz sie ze mna, ze lepiej dla nich, jak zrobia sobie madry cykl sterydowy i osiagna to, o czym marza, za mniejsze pieniadze ?

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
efedryna... hehehe..
dobra nie chce mi sie polemizowac na ten temat.. bo robiłem to już dziesiątki razy.....
Prowdzisz jakąs dziwaczną akcje i albo jestes z natury marudą i lubisz jałowe dyskusje, albo chcesz coś ugrać i ten post stanowi częsć długofalowgo palnu... tyle!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium