SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego nie bierzecie sterydow? W przeciwienstwie do wielu supli, anaboliki dzialaja

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 57484

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
Cosusbeli wiesz gosc ktory jest dupny nie ma problemu ze znalezieniem jakiejs roboty przynajmniej tak jest w gliwicach.A sposobow na zarabianie jest naprawde duzo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spice nie mam nic do tych ludzi co bira ich sprawa i zdrowie, dla mnie to poprostu głupota i wiem o tym troche moj brat koksowac tyle alt jescze wiecej lat ciwczy mam zywy dowod w domu, opinie lekarzy, doktorków itp. dla mnie to bezsens, ma sie stagnacje kazdy mowi ze wykorzystal juz kady sposob na stagnecje (np bicka) tera zmusi przykoksić, ale jak by ktoś powiedział zeby zrbil 3 -4 cwiczenia na biceps po 6 serii po 4-6 ruchów to kazdy by wysmial i tylko biceps na jednym treningu, gdzie sieciwczy po 2 godziny..lepiej przykoksić...zobaczymy za kilka latek....choć moj szef siłki koksuje juz chyba ze 20 lat ma ponad 50 jest dupny i zyje....wlasniechyba tylko zyje bo dyszy ciagle go cos boli itp....i kazdemu odradza branie bo wie po sobie co sie dzieje i mowi ze tez byl taki madry ...nic poczekamy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Jak zwykle Vlad wygrał, to mi sie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kul jesteś żałosny, śmieszny, dziecinny, infantylny, krótkowzroczy i przemądrzały.. brak mi słów... czy myslisz, że mnie robi różnice pare cm w bicu mniej czy wiecej... za dużo TVN ogladasz dzieciaku... to jest jak kaprys... jeden bierze amfe, drugi zapija sie w trupa, a trzeci wezmnie sobie cykl zrobi bo po prostu fajnie jak coś sie dzieje... a co mam brazyliskie seriale oglądać??...nie chce dożyć 90-tki, być trzesącym sie dziadem, który bedzie wszystkich wku.rwiał... śmieszycie mnie ludzie krytykujacy koks.. i jakie to straszne jest zboczenie i jakie te wszystkie koksy są okropne - jesteście tacy zbulwersowani... a gros was pali trawe, na każdej imprezie wali jakieś extazki, kwasy, amfe i będzie mi tu sie rozpisywało jakie to koksy są szkodliwe...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
...a o tym już nie wspomnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
A po co w ogole cwiczyc i meczyc sie z takiego zalozenia radze wyjsc.

Zobaczycie ze sterydy zniknąl teraz nadchodzi doping genetyczny i to bedzie napewno skuteczniejsze i bezpieczniejsze(Elite pisal ze widzial badania ze myszy dostajace gen blokujacy miostatyne zyly krocej, ja o tej sprawie czytalem dosc duzo lecz na to sie nie napotkalem.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
ehh kult brak mi słów

jezeli juz tak dbasz o zdrowie to nie chodz na imprezy bo wdychasz dym tytoniowy nie pal paierosow , zdrowo sie odzywiaj , nie denerwuj sie, nie cwicz za duzo, nie pij alkocholu , itd mozna wymienać w nieskończonosc , i tak kiedys umrzesz

a tak na serio widac , ze twoja widze na temnat saa czy ph jest znikoma ... nikt nie powiedział , ze koks jest zdrowy ... ale ciagłe opisywanie tego samego jest nudne

a co do twojej metody cwiczeń to hmm powiem tylko 2 godizny jednej parti mięsni - to jest chyba trening na spadki

i wogole juz nic nie pisz bo w sumie nie masz o czym pisac

btw strong masz moze jakies info? chetnie sobie poczytam daj mi na meila jak mozesz.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Nie tylko On ma znikomą wiedze na temat sterydow ja niestety jest w nich calkiem niedoedukowany ale nie przeszkadza mi to


Masz link do jednego arta ktory mialem zapisany na kompie, dosc obszerny, poszukaj w wyszukiwarce oprocz tego jak Cie zainteresuje.(przez to ze to wejdzie nie trzeba bedzie sieze sterow uczyc bo odejda do lamusa )

W ogole ja nie wiem co ludziom przeszkadza w ingerowanie w ludzkie geny, przeciez wirusy moga to robic, to czemu niby czlowiek nie moze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
strong - nic nie kumam co napisałeś

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
moze czas nauczyc sie czytac

zartuje oczywiscie ;) na prv wyslalem Ci linka do jednego artkulu ktory sobie zapisalem.
a reszta to takie moje przemyslenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana propa na ome

Następny temat

Cykl -Deca

WHEY premium