SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego droższe białka są lepsze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
W takim razie może byś sypnął jakimś rabatem żeby wspomóc polską kulturystykę amatorską
Ostrowii nigdy za wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ-MAG - nikt przy zdrowych zmysłach, szanujący swój wolny czas nie szpiegowałby producentów od odżywek.

Ktoś mu musi za to płacić.

Lecz prawdy i tak się nie dowiesz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Amentoris dokladnie.
tez mi sie to widzi dziwne...

ktos za tym stoi...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TomQ - jeśli wszyscy są be a tylko ostrowia cacy to sądzę, że nie trzeba być geniuszem aby się domyśleć u kogo jest na pensyjce.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-07-16 10:51:37

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Jeśli ktoś jest zainteresowany to może sobie posłuchać jak to wygląda w procesie produkcji i doboru, oczywiście to marektingowy bełkot ale jak dla mnie jest w tym sens.

http://tv.sfd.pl/Rynek-suplementów-w-Polsce-cz-1,odcinek,5.aspx

http://tv.sfd.pl/Rynek-suplementów-w-Polsce-cz-2,odcinek,6.aspx

Ja zawsze uzywałem ostrovi, później przeszedłem na łowickie, ostatnio kupiłem po 2 latach, białko metrex whey supreme i powiem Wam, że jestem zadowolony, tyle co ja się umęczyłem z tanimi białkami, żeby je rozpuścić (i to jeszcze nie zawsze do końca się udawało), poczekać aż opadnie piana... do tego dochodził nieciekawy smak i rewolucje żołądkowe raz na jakiś czas. Po pewnym czasie staje się to uciążliwe i z czystej wygody po prostu i oczywiście dla smaku wolę dołożyć te parę złotych i kupić coś lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
buhahaha... Jesteście rewelacyjni. Liczyć nie umieją, czytać też średnio, a teraz teorie spiskowe. Nie, w ogóle nie mam nic wspólnego z branżą odżywkową, ani nawet handlową. Gdybym miał to bym wszedł na teren zakładu i nie taki fotki pstryknął. Natomiast z kulturystyką jestem związany od kilkunastu już lat - a uprawiam ją po prostu i lubię wiedzieć, co jem. Będąc na wycieczce w górach po prostu zajrzałem, jak wygląda "zakład" Olimpa (jest blisko drogi Tarnów-Rzeszów). Ostrowia zaś jest blisko Treblinki, która była moim celem wycieczki (obóz zagłady, jakby ktoś nie wiedział). Do Gdyni też można pojechać przy okazji. Fotka jest z 2007 roku młotki, Olimpa widziałem nieco wcześniej, więc to śledzenie zajmuje mi perspektywę paru lat. Chyba Wam się nie wydawało, że co tydzień biegam podglądać zakłady. Co za mistrze...
Amentoris - Tia, Ostrowia, dla której WPC to znikomy % dochodów płaci mi, bym jeździł po Polsce i stał pod drzwiami Olimpa. https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img])) A potem na SFD. Dostaję 3 gramy białka za każde zdanie )) A potem na SFD. Dostaję 3 gramy białka za każde zdanie )) A potem na SFD. Dostaję 3 gramy białka za każde zdanie [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />) No nie mogę... Jak się kiedyś liczyć nauczysz, spróbujesz co nieco to sam dojdziesz do pewnych wniosków. Ale luz - ja też kilka lat wierzyłem w kolorowe pudełka. Pamiętam, że wydawało mi się, iż Olimp to fabryka na miarę co najmniej browaru, z kursującymi tirami z odżywkami, w drugą stronę z mlekiem i ziemniakami (w swej naiwności sądziłem, że oni sami produkują, no ale to były początki XXI wieku). Stąd mój szok po tym co zobaczyłem.

Zamiast klepać namiętnie w klawisze zaplanujcie sobie wycieczkę zahaczając o "fabrykę", szczególnie, iż jedna jest na południu, druga w centrum, a trzecia i czwarta na północy. Zatem do każdej relatywnie blisko. Zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania. Ja osobiście zawsze wolę kupować pomijając możliwie dużą liczbę pośredników. Jak tylko pojawi się oferta innej mleczarni z WPC w konkurencyjnej cenie i z konkurencyjną ofertą - z pewnością wypróbuję. Tylko muszę wiedzieć, że nie jest to firma krzak, która dziś jest, jutro może nie być. Nadto cenię swój organizm.

Jeszcze kwestia na myślenie:
Jeśli ktoś nie toleruje WPC Ostrowi o określonym smaku to powinien spróbować naturalnego. Być może jest uczulony na sztuczny dodatek. Jeśli natomiast naturalny też nie podchodzi - dawkowanie jest rozsądne, stosowanie umiejętne to może po prostu jest uczulony na białko z mleka krowiego. Bywa tak niestety. Tylko właśnie... jak jestem uczulony na mleko to z Biedronki tak, a z Kauflanda nie? Bardzo wątpliwe... i tu bym się zastanowił jak to możliwe, że na WPC naturalne od producenta mleka, z którego WPC powstaje jestem uczulony, a na WPC z odżywki, którą nie wiadomo gdzie mieszali, kto, jak, skąd i co tam jest naprawdę - nie jestem i mi "wchodzi" No chyba, że to WPC z kiełbasy czy oliwy z oliwek Zauważcie, że dziś ser żółty i ser żółty to niekoniecznie to samo. Są produkty seropodobne i ktoś uczulony na ser od producenta mleka może wcinać ochoczo ser od producent olejów roślinnych. Tak samo z sokiem - jest sok 100% z owoców i z barwników + cukier. Zatem... jeśli ktoś ma problem z żołądkiem z WPC od producenta mleka, a nie ma po WPC od producenta odżywki - daje do myślenia.

Zmieniony przez - Wiad w dniu 2010-07-16 12:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
No właśnie, ja nie bardzo toleruję mleka, może dlatego właśnie miałem problemy z trawieniem ostrowi czy tam Łowickiego i brzuch jak balon. Nie jestem w temacie białek biegły, nigdy tez jakoś specjalnie nie porównywałem składów. Być może, te droższe białka zawierają jakieś dodatkowe substancje, stymulujące enzymy trawienne, a te tańsze tego nie zawierają i dlatego niektórym nie służą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Wiad daje do myślenia. Jeżeli ktoś toleruje "Markowe" białka a nie toleruje Tych naturalnych to coś w tym musi być, pytanie tylko co? Morze by się wypowiedział jakiś spec z Olimpu albo Treca? Albo lepiej nie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
treca bialka z main street ingrendients w srodku tak?

martanin, wierzysz w to sam?
i wcale nie mam nic do treca, i ich białka WPC jak i vitafit jem...

tylko nie koloryzujmy sobie życia bajkami, z tym main street ing. jest pewnie tak jak z odżywkami WPC posiadającymi WPI i WPH dodatkowo by polepszyć skład... gdzie wpi stanowi 1% calosci odzywki, a wph 0,5% ;) no ale dodane jest, mozna napisac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybrać na masie?

Następny temat

Prosze o pomoc w dobraniu odzywki

WHEY premium