SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w dobraniu odzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witajcie.
Ćwiczę już prawie pół roku, niestety tak, że dwa tygodnie ćwiczę, potem dwa zastoju i tak w kółko, jednak było to spowodowane pewnym kursem i przez to brakiem czasu.
Od wakacji zaczałem ćwiczyć regularnie, jednak potrzbuję Waszej rady odnośnie jakiejś odżywki.
Mimo, że jem bardzo dużo, nie mogę przytyć, co mnie strasznie denerwuje. Niby nie jest źle, ponieważ ważę ok 73 kg, a mój wzrost to 175 cm. Według współczynnika BMI jest idealnie, ale jestem po prostu chudy.
Czytałem mnóstwo artykułów o dietach i o odżywkach ale nic nadal nie wybrałem.
Możecie mi polecić jakąś odzywkę na wzrost masy mięśniowej?
Nie chodzi mi tylko i wyłącznie o samo białko. Zastanawiam się nad jakąś kreatyną (oczywiście wcześniej przeczytałem ten temat: https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html ) tylko nie wiem, którą wybrać.
Jest mnóstwo firm kreatyny i gubie się w tym wszystkim.
Moglibyście mi coś polecić, powiedzieć na co zwracać uwagę? Dla mnie liczy się efekt i cena ;)

Jestem w tym zupełnie zielony, dlatego proszę o spokojne i cierpliwe wytłumaczenie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Ok, bardzo dziękuję Wam za pomoc i szczegółowe wytłumaczenie wszystkiego ;)

Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dieta, ew gainer/białko witaminki omega3 MZB.
Jesli przeczytałes to pewnie wiesz ze kreta nie dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
W temacie pisało, że bez jakiegokolwiek stażu, a ja staż jakiś miałem, marny ale zawsze jest. Wiem, że kolega brał kreatyne i przybrał na masie ładnie, co w połączeniu z treningiem dało dobry efekt.
Dietę staram się przestrzegać.
Proszę o jakieś konkretne linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
moglbys jeszcze poczekac, natomiast jesli mimo wszystko sie zdecydujesz na kreatyne to bierz jakas prosta forme. mono wybierz takie ktore wychodzi korzystnie cenowo(np vitalmaxa), jesli jablczan to np cm3.

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie. Panowie, dziękuję za konkretne produkty, jednak teraz nie wiem co wybrać..białko, gainer, czy ewentualnie kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
a diete masz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Codziennie jem jajka, jak najczęściej jem makaron i ryż, ziemniaki itp. Jednak takiej stałej diety nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
krótko mówiąc diety nie masz i duużo do niej brakuje;d
ciężko co kolwiek wybrać
białko, gainer - to uzupełnienie diety, bez niej nie wiadomo co Ci potrzeba
kreatyna też odpada, bo bez diety ją zmarnujesz.

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-07-16 19:41:40

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
To weź ten gainer i białko a zostaw kretke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego droższe białka są lepsze?

Następny temat

Jaka odżywka do picia podczas treningu?

WHEY premium