SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego ćwiczę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a potem dziewczyny placza ze ma albo gruba dupe albo brzuch jak sw mikolaj. Pol biedy jak laska sie stara, ma jakas diete, cwiczy cos. Ale jak siedzi i gada tylko to jest dla mnie porazka. Nie ma co wspolczuc takim nawet :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14591
fajny tekst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
DObry artyku, ale jesli chodzi o mnie, to ja to wszytsko juz kilka lat temu zauwazylem, wiec dla mnie nie jest to zadna nowosc.No, ale chyba kazdy sportowiec przedzej czy pózniej zauwaza to wszytsko.


Ja musze ciagle cwiczyc.Kocham kazdy sport, jak go uprawiam i wole cwiczyc niz filmy na DVD ogladac.


Pozdrawiam.

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8209
Świetny text ! Aż przyjemnie się go czyta... może dlatego że jest prawie w całości omnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Swietny art.. choć chyba każdy już nie raz o tym myślał..

Mi też kiedyś mama powiedziała żebym ćwiczył, bo jestem chudy i koledzy będą sie ze mnie śmiać.

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ćwicze dla siebie bo to kocham i choć nie wiem jakbym był duży zawsze jak spojrze w lustro będzie to dla mnie żałosne. zawsze każdy wynik będzie dla mnie żałosny. i na tym to polega by ciągle iść do przodu i wiedzieć, że można o wiele więcej.

pzdr fajny art

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8209
Ze mnie się śmiali, teraz już się prawie nie śmieją i napewno w najbliższym czasie sie nie będą śmiać wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19545
ze mnie się śmiali jak zaczynałem - teraz biore więcej na biceps niż niektórym na klatke by się udało

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Milo mi, ze sie podoba.
Musze sie pozalic zepsul mi sie dysk twardy:/ teraz jade na zewnetrznym :(((((((((((((((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
swietny artykol , widze ze mamy podobny tok myslenia , szcegolnie spodobalo mi sie ostatnie zdanie , dlamnie rowniez wazne jest by byc lepszym od innych , wzniesc sie na wyzyny , chcialem tylko zaznaczyc ze wokol sportu ktory wybralismy krazy wiele stereotypow niestetyt utwierdzany przez liczne rzesze koksujacych ile wlezie ,czesto zdaza sie ze czlowiek ktory uprawia kulturystyke odrazu posadzany jest o branie koksow co osobiscie dlamnie jest bardzo krzywdzace i zapewne zgodzicie sie zemna ze niektorzy nie cwicza dla wyzej wynienionych idei tylko dla tego aby byc obrzydliwie wielkim i miec monstrualna mase , dyskusyjne jest rowniez kwestia relacji miedzy plci piekna a cwiczacymi , powiem szczerze ze czesto widze jak fajne laski traca glowe dla przecietnego skur... z osiedla jarajacego pijacego nie robiacego zupelnie nic a na dobrze zbudowanych patrza z pogarda i niesmakiem ( odrazu ze koksy ) i pytaja pukajac sie w czolo po co to nie lepiej miec lajtowe zycie ? , wkurza mnie to i boli ze czasami mozna zostac skreslonym tylko dlatego ze ma sie pasje i znalazlo sie sens w tym co robi , dlaczego kobiety czesciej wybieraja marnego faceta niz kogos ktos poswieca czas i wklada serce w to co robi , kogos kto stara sie cos soba reprezentowac ? sila stereotypow = niewiedza

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoMoC :)

Następny temat

Podciąganie na drążku w wąskim uchwycie

WHEY premium