SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego ćwiczę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Lied lepiej nie mogles tego powiedziec. W pelni sie zgadzam z Twoimi pogladami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
Sama prawda :) Jeszcze jakis rok temu planowałem z kolegą zrobić siłownie :) ale wiadomo nie wyszło bo stwierdziłem po co mi to :]
dopiero jakis miesiac, poltora miesiaca temu na powaznie zaczelem myslec o silce...od 2 tygodni cwicze :] narazie jest to taki act niedlugo zaczne diete i trening na mase? po co mi to? uwazam ze jestem chudy. Chce wyglądać lepiej. Chcę zwiększyć siłę. Spędzić pożytecznie i przyjemnie czas :) kiedys spedzalem czas przed kompem ale pozniej zaczelem sie czuc zmeczony ;/ Od poczatku keidy zaczelem cwiczyc na silowni moj cel był prosty :) NABRAĆ MASY MIĘŚNIOWEJ ;) Wcale nie chcę być duży chce poprostu jakoś wyglądać :] Nie zależy mi na tym zeby byc szeroki jak szafa ;P

Zresztą siłownię i leżenie przed TV można połączyć :) Ćwiczysz a pozniej sobie odpoczywasz przed TV kiedy twoje miesnie sie regeneruja :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Kiedys w Mens Health czytalem taki niby glupi artykul ale wlasciwie to mi sie on spodobal. Dlaczego? Bo ktos napisal w tym artykule takie madre zdanie, ze podczas reklam mozna porobic serie pompeczek, pajacykow czy innych cwiczen. I to jest prawda. Gdyby spoleczenstwo zaczelo cwiczyc w przerwie na reklamy zamiast na nie narzekac to moze otylosc nie bylaby tak powszechna!
PS zrobiles swoja silownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
czemu cwicze??? Poprostu chce poprawic swoja sylwetke i poprostu lubie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
Thiago2 - tak zrobiłem :) moze nie jest ona jeszcze taka jaka ma byc ale juz moge cwiczyc ;P

Na poczatku zajelem sie miejscem :) polozylem dywanik, zrobilem gladz na scianach i pomalowalem sciany na niebiesko :) Wstawiłem ławeczkę (narazie pozyczona i jest troche lipna ale za 2 tygodnie kupuje nowa) hantle mam roznego rodzaju, 3 gryfy proste, niedlugo kupuje lamany :] i obciazenia wystarczajaco :]Jak widać wystarczą chcęcie a wszystko da się zrobić;[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Pamietaj o tym, ze wszystko przyjdzie z czasem!
Wstaw zdjecia
https://www.sfd.pl/Moja_si�ownia-stan_na_29.10.06-strona_5-t246279-s5.html
Ja ta silownie buduje juz od 2 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986
dodam jeszcze ze nadchodzi zima a w zimie nie mam zwyczaju siedziec i marznac na dworze wiec moge pozytecznie i przyjemnie spredzic czas na silowni :)polecam to wszystkim ;] nawet jak nie macie silowni to wykupic mozna karnet na silownie albo kupic sobie chociaz hantle i nimi pomachac :) brzuszki,przysiady,pompki tak dla poprawienie kondycji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
bo to kocham i bez tego nie funkcjonuje, ani fizycznie ani psychicznie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1986


DOdam coś do tematu: ćwiczę aby uzyskać taki efekt. NIe chcę być wielk takie coś mi wystarczy nieźle to wygląda jak sie jeszcze opalic w lecie :) TO fotka jakiegos forumowicza ;] znalazłem nie dawno alen ie pamietam nicku

Fotek nie mam jak zrobić =/

Twoja siłka jest za***ista :) niezly sprzet :) mam nadzieje ze i ja kiedys taki bede mial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ja mam cel na lato dobic z 3-5 kg czystej masy i bf ok 9-10 %.
do tego kratka taka, ze cegły 1 cm

hrhr.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoMoC :)

Następny temat

Podciąganie na drążku w wąskim uchwycie

WHEY premium