SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego ćwiczę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1979
Ćwiczę bo podobno mam na bani nieźle nasrane, mówią do mnie pudzian bo spozywszy białko stałem się szerszy niż wyższy. Przy tym cech**ę sie nie naganną siłą i inteligencją. Jakby cos się na mieście działo to zawsze do dyspozycji jestem. Tworzymy z kumplem ekipę pudzianTEAM ktoś się pisze na to może?

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
Skała PtR mase , dyskusyjne jest rowniez kwestia relacji miedzy plci piekna a cwiczacymi , powiem szczerze ze czesto widze jak fajne laski traca glowe dla przecietnego skur... z osiedla jarajacego pijacego nie robiacego zupelnie nic a na dobrze zbudowanych patrza z pogarda i niesmakiem ( odrazu ze koksy ) i pytaja pukajac sie w czolo po co to nie lepiej miec lajtowe zycie ? , wkurza mnie to i boli ze czasami mozna zostac skreslonym tylko dlatego ze ma sie pasje i znalazlo sie sens w tym co robi , dlaczego kobiety czesciej wybieraja marnego faceta niz kogos ktos poswieca czas i wklada serce w to co robi , kogos kto stara sie cos soba reprezentowac ? sila stereotypow = niewiedza
nie nom z tym co napisales to sie wogole nie zgadzam:>przeciez wlasnie jest kupe lasek ktorych lasuja tacy kolesie napkawoani z alncuchem na szyji:> oczywiscie wedlg mnie to puste laski to tak cos miej wiecej jak z balacharami;p sam sie tez spotykalem ze pochwala moich miesni ze sttrony plci przeciwnej:)oczywiscie ja takich rzeczy niewykorzystuje i jestem z dziewczyna ktora kocha moj charakter a nie cialo;p pozdro;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Kiedys jak bylem na cyklu rozmawialem z kolezanka. "Wiesz nie moge w piatek pic, mam cykl" Co koksy bierzesz? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
LGX18B - najwyrazniej spotkalismy sie z innymi przykladami ja niestety czesciej mialem doczynienia z negatywnymi odczuciami , zreszta chcialem zwrocic uwage bardziej na sile stereotypow krazacych wokol kulturystki , fakt faktem mi tez zdazylo mi sie ze kobiety patrzyly z pewnym podziwem na moja muskulature ale i tak w wiekszosci konczylo sie to pytaniami typu po co ci to , po co sie meczysz itd itp , zreszta sam mowisz ze leca na miesnie tylko puste laski a czy ktorys z nas chcialby spedzic duza czesc swojego zycia z glupia kobieta ktora jest z toba tylko dlatego ze jestes duzy ? zreszta badz co badz duza czesc ludzi dobrze zbudowanych w polsce to "miski" a o kgos z niezla definicja i nieprzesadzona mase raczej trudno spotkac , i nie obraz sie ale zaobserwowac u ciebie mozna troche samouwielbienia , jeszcze jedno co chcialem dodac to ze piekne wyrzezbione cialo zawsze bedzie wzbudzalo skrajne emocje u niektroych zachwyt i podziw u innych obrzydzenie i niesmak

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1126
Cwicze, bo moja kobieta studiuje na awfie, wiec sami wiecie :D Nie moge odstawac przeciez!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Od dzis dochodzi mi jeszcze jedna motywacja do treningu-chce vbyc silny by wytepic wszystkich gwalcili, pedofili itp... :/
http://wiadomosci.onet.pl/1423639,11,item.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
Thiago2 - pochwalam , moze nie jest to po chrzescijansku ale jak widze czasami takie sytuacje to wzbiera we mnie agresja zlosc i nienawisc do takich ludzi , czy nawet gdzies na codzien na ulicy czasami chcialbym komus dopier... za zlo ktore czyni ale nie mam na tyle mozliwosci , jeszcze troche czasu i wiele przewalonych ton a ta sytuacja sie zmieni

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Gołymi rękoma powyrywałbym im wnętrzności. Nawet przy mojej skromnej sile i masie, kiedy czytam takie rzeczy wyzwala sie we mnie taka siła, że zabiłbym ich samym zamachem.

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
ja ćwicze bo kiedys mi mama powiedziała żem chudy jak patyk i tak mnie wciągneło... hahaha za***isty tekst, brawa dla tego Pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Fajna masz mame jak Ci mowi, ze chudy jestes jak patyk i masz cwiczyc... Mi mowila swego czasu zupelnie odwrotnie. Klocila sie ze mna i pytala po co ja to robie. Teraz odpuscila...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoMoC :)

Następny temat

Podciąganie na drążku w wąskim uchwycie

WHEY premium