SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Disorder95 - Plan Treningowy - Sprinty

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2677
28.03.2011r.

4x 300m + 5 x 200m

Zawieszam na na pewien czas dziennik, niedługo mam testy gimnazjalne i chcę wykorzystać ostatni moment na naukę.

Do usłyszenia za jakiś czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
po ile?

miłej nauki!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 21 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 633
Ucz się,ucz !!! Ja też sporo teraz kuję ale niestety trzeba się poświecić :) Powodzenia i napisz jak Ci poszło !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2677
Witajcie po przerwie :D

Jak dotąd mam za sobą dwa treningi szybkościowe (tartan) a dziś wytrzymałość.

120m:
I - 16,20
II - 15,52

150m:
I - 19,79
II - 18,98

200m:
I - 27,40
II - 26,91

Bieganie w kolach po żużlu i pod wiatr (:/!).

Co do testu, to mam mieszane uczucia. Zależy, jak mnie zinterpretują egzaminatorzy z polaka w zadaniach zamkniętych. Jak mi pozaliczają, to będzie OK, zamknięte poniżej oczekiwań. Matma może być. Otwarte bdb, w zamkniętych parę naprawdę głupich błędów, ale kilka też dobrze strzeliłem, więc się równoważy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2677
7.05.2011r.

Zawody: Koszalin
Konkurencja i wynik: 100m - 11,94

Wynik szału nie robi, ale są pewne okoliczności, które pozwalają mi cieszyć się z tego wyniku

W przeddzień zawodów zamiast dać luz, jak kazał trener grałem w dużo w piłkę (moja głupota), z niezależnych ode mnie okoliczności mogłem spać tylko niecałe 6h, a dodatkowo tego dnia miałem problemy żołądkowe - nogi sprawiały uczucie ciężkich.

A sam dzień zawodów, to po prostu akcja roku

Mieliśmy wystartować w Białogardzie, a gdy dojechaliśmy na stadion okazało się, że zawodów nie ma... Pojechaliśmy więc do Koszalina i tam udało się wystartować. Był tam duży nieład. Nie było planu godzinowego, mężczyźni startowali przed kobietami itd. w efekcie czego nie zdążyliśmy rozgrzać się szybkościowo. Zaraz po rozciąganiu i statycznych skipach musieliśmy ubierać kolce i z marszu startować.

Co do samego biegu: spóźniłem start i generalnie źle go wykonałem (miałem około metr w straty już na pierwszych metrach). Ruszyłem chyba jako ostatni, ale udało się dopiec na 2 pozycji.

Co prawda ambicje miałem wyższe, ale ze względu na te wydarzenia, przerwę w treningach przed sezonem i fakt, że jest to mój pierwszy start cieszę się z połamania 12 sekund i poprawienia życiówki o 0,38s.

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 21 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 633
Gratulacje,przełamałeś granicę 12s :) Ja jeszcze nie biegałem na czas w tym roku 100m ale w tym tygodniu będę biegać na WF,a 20 maja mamy Gimnazjadę na szczeblu powiatowym.

trenuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2677
9.05.2011r.

Dynamiczna siłka:

- rozgrzewka,
- pajacyki 3 x 20 kg x 20 ruchów,
- rwanie 2 serie x 3 ruchy każdy ciężar (20, 30, 40),
- 2 x 20 m skip A, C ze sztangą,
- wyskoki 2 x 20 , 20kg,
- przeskoki 2 x 20, 20kg,
- 2 x 20 wymachy sprinterskie z hantelkami,
- 10 rytmów,
- brzuch,
- grzbiet.

Dziękuję :) Daj znać ile nabiegasz. I wygraj!!! :D To się może spotkamy na wojewódzkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
jest dobrze.. Twoj pierwszy start. za kilka startow bedzie lepiej! trenuj dalej!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Noo zapomniałem że są wojewódzkie:) Mam nadzieję że się w tym ostatnim roku gimnazjum spotkamy na nich i powalczymy:) Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 21 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 633
Dawid a na wojewódzkie jaką 3 pierwsze miejsca z powiatu czy tylko zwycięzca?

Dawid zdecydowałeś już się do którego Liceum będziesz składał papiery?? Ja myślę o XI lo w Bydgoszczy,kuzyn mówił że jest tam ok,że super nauczyciele i w ogóle.A ile może kosztować miesięcznie internat??

Zmieniony przez - Barthez95 w dniu 2011-05-10 21:29:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łyżwy z zagranicy

Następny temat

The fight for a medal at the Polish Championships in shot put !

WHEY premium