SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diete juz mam tearz odzywki ... pomozecie ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
Witam moj profil to wiek:17 lat waga:71kg wzrots 182cm biceps:30cm staz na silowni : 3 miesiące
diete juz dobrałem, celem mim jest przybrac mase miesniowa cykl oko 6-12 tygodni zalezy miz eby przybrac chcoiaz 2kg miesiecznei czystej masy miensiowej i pytanie moje jest takie ?? czy warto zbeym zaczynal od kreatyny np xpad cp czy mzoe polecicie mi cos innego jezeli tak to prosze o pelen zestaw bo sam sie na tym za bardzo nie znam.. z gory bardzo serdecznei dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Do Fikol, na razie nie zaczynaj z kreatyną. Gdzieś po 6-9miechach morzesz sie skusić na mono, później na jabłaczany a na koncu dopiero staki kreatynowe. Z twojego opisu wnioskuje że jesteś typem ektomorficznym, więc przyda Ci sie raczej Ultra Mass Kaizena. Później możesz sięgnąć po 100%whey protein, a na koncu dopiero przejść na 300g monohydratu Creapure.
Do tego wszystkiego dodaj dobry zestaw witamin i minerałów. Z tego co wiem teraz Ultra Mass jest podobno w promocji a więc możesz wychaczyć go dosyć tanio, pytaj w sklepach. Pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
raczej nie radze zaczynac od staków " x pand, i inne " na poczatek dobra dieta kreatyna "mono" i dobra masówa ... wiesz tu wchdozi w gre równiez kwestia ile masz $$ ?

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
jestem wstanie przeznaczyc 300zl na cykl 3 miesieczny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
XP ( nowa formuła ) + jakiś stak jescze napszykład Kre + nadwyżka kaloryczna i rośniesz w oczach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Lipek opanuj emocje to jest jego pierwszy cykl kreatynowy wiec jak juz zamierza go robic to niech kupi sobie na poczatek mono i cos aby uzupelnic braki w diecie a to cos to gainer lub bialko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
biceps 30 cm staz 3 miesiace
co mu tu gadacie o jakiejs krecie narazie to niech je przez kilka miechów
za ta kase kup cos na uzupelnienie diety , witaminki,omega3 a reszte odłóz i przyjdz za 3-4 miechy

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie za wczesnie na kreatyne w tym przypadku pierwszy cykl robilbym na zime, jesli masz braki w diecie to gainer/bulk/bialko co to zalezy od tego gdzie sa braki + ZMA 'apteczne"+witaminki+omega-3 + cierpliwosc i wystarczy

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-05-24 18:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
co to bulk ktos mi wytlumaczy )

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2529
jest to odzywka w której białko i węglowodany są w proporcji 50-50 (gainer jest z przewagą węglowodanów)

Słownik kulturystyczny od A do Z ~> http://www.sfd.pl/temat261144/ <~
Podstawowe informacje na temat odżywek i suplementów ~>http://www.sfd.pl/temat265308/<~ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
hahha 3 miesiace , bic 30 ~~ , narazie chłopie pocwicz - i mozesz jakiegos gainera rzucic do uzupełnienia , za kilka miesiecy kreatyne mono . pozdro

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
danke wielkie ) ze tak sie nazywa nei slsyzalme a zeazarlem juz kilka masowek i zawsze patrzylem na stosunek ... btw ale okej :) poda mi ktos przyklad dobrych takich odrzywek tylko nei megabola !!

By Animal...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy oplaca sie takie polacznie ?

Następny temat

OSTROWA OSTROWIA I OSTROWIA

WHEY premium