SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Mam zamiar przejsc na diete redukcyjna polaczona z cwiczeniami (areoby + a6w). Jestem w trakcie tworzenia mojej pierwszej diety.

przybralem proporcje:
2g białka na 1kg ciała
3g wegli na 1kg ciała
0.8g tłuszczy na 1kg ciała

wyszło:
165 białka
250 weglowodanow
70 gram tluszczow
------------------------------
1 posilek
100g ser twarogowy poltlusty 18.7 3.5 4.7
60g smietana 12% 1.6 2.3 7.2
grahamka (100g) 8.2/56.9/1.7
sok pomaranczowy (250ml) 1.5/25/0

30 /87.7 /13.6
------------------------------
2 posilek
2 kromki pumperniklu (80g) 4.6/41.5/0.8
poledwica sopocka (100g) 19.9/0.9/9.1
jabłko 0.6/25/1.2

28.7/82.7/12
------------------------------
3 posilek
piers z kuraka 100g 21.5/0/1.3
ryz (50g) 3.3/39.5/0.3
fasola szparagowa 200g 4.4/13.6/0.4
maslo 20g 0.1/0.1/16.5

29.3/53.2/18.5
------------------------------
4 posilek
50gr platkow owsianych (6/35/3)
1 jajko (12/1/11)
2 białka (8/0/0)
dzem 50g 0/18/0

26/54/14
------------------------------
5 posilek
odzywka bialkowa
30/0/0
------------------------------
w sumie:
140.4/261.6/57.2

troszke mniej bialka i tluszczow a wiecej wegli ale to chyba nic nie szkodzi. zjem najwyzej wiecej twarogu, troche orzechow i bedzie git :)

i mam pytanie. jako, ze nigdy nie spozywalem odzywki bialkowej, a jako ostatni posilek to chyba najlepszy pomysl, wiec jakie bialko polecacie?

sempre e solo forza Lazio!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
"ocenie jak podasz coś więcej o sobie mianowicie , jak się odzywiałeś przed ułożeniem diety , co i jak ćwiczyłeś , ile lat , wzrost , jaki cel itp itd bo inaczej możemy się pobawić w zgaduj zgadulu"

Rothen wpisalem juz te wszystkie informacje kilka postow wyzej. Czy teraz ocenisz moja diete i dasz kilka porad?

sempre e solo forza Lazio!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Mam zamiar przejsc na diete redukcyjna polaczona z cwiczeniami (areoby + a6w). Jestem w trakcie tworzenia mojej pierwszej diety.
NAJWAZNIEJSZY JEST CIEZKI TRENING NA SILCE Z DUZYMI OBCIAZENIAMI.
AEROBY NIE PRZYNOSZA TAKIEGO EFEKTU JAK TRENING I INTWERWALY.
JEST O TYM ODDZIELNY POST TYKI. INTWERWALY TYLKO W DNI NIETRENINGOWE.AEROBY MAX 15 MIN PO SILCE I PO NICH 20-30 G WPC

przybralem proporcje:
2g białka na 1kg ciała
3g wegli na 1kg ciała
0.8g tłuszczy na 1kg ciała MOZESZ DAC 1 G ALE TYLE TEZ MOZE BYC.TLUSZCZE SA TEZ ZA***ISCIE WAZNE.POCZYTAJ POST QAZARA O TLUSZCZACH.

wyszło:
165 białka
250 weglowodanow
70 gram tluszczow
------------------------------
1 posilek
100g ser twarogowy poltlusty 18.7 3.5 4.7 OK
60g smietana 12% 1.6 2.3 7.2 JA BYM SOBIE DAROWAL
grahamka (100g) 8.2/56.9/1.7 LEPSZY RAZOWIEC Z ZIARKAMI BO JEST PELNY I BARDZIEJ SYCACY.
sok pomaranczowy (250ml) 1.5/25/0 WSZYSTKIE SOKI SA SLODZONE.OSTROZNIE Z CUKREM.
BRAK ZDROWYCH TLUSZCZY!!! OLIWA LUB TRAN LUB OMEGA 3, ALBO WSZYSTKO NA RAZ JOKE

30 /87.7 /13.6
------------------------------
2 posilek
2 kromki pumperniklu (80g) 4.6/41.5/0.8 J/W RAZOWIEC
poledwica sopocka (100g) 19.9/0.9/9.1 NA BANK TAM TYLE BIALKA JEST 50% TO WODA, JA NIE EJM TEGO CHLAMU, BO PO 3 DNIACH SIE ROZKLADA I RZYGAC MI SIE CHCE JAK NA TO PATRZE, LEPIEJ SER BIALY CHUDY, LUB SEREK WIEJSKI, EWENTUALNIE JOGURT NATURALNY
jabłko 0.6/25/1.2 OK
OLIWA LUB TRAN LUB OMEGA 3
28.7/82.7/12
------------------------------
3 posilek
piers z kuraka 100g 21.5/0/1.3 OK
ryz (50g) 3.3/39.5/0.3 OK, NAJLEPIEJ BRAZOWY, BO NAJZDROWSZY, LUB PARABOLICZNY
fasola szparagowa 200g 4.4/13.6/0.4 OK
maslo 20g 0.1/0.1/16.5 PEWNIE OBSMAZASZ FASOLE NA AMSLE I DAJESZ BULKE TARTA. DOBRE POSUNIECIE.MAKA JEST DO KITU, ALE MALO JEJ JEST WIEC NIE SZKODZI.DAJ OLIWY Z OLIWEK

29.3/53.2/18.5
------------------------------
4 posilek
50gr platkow owsianych (6/35/3) OK
1 jajko (12/1/11) OK
2 białka (8/0/0) OK
dzem 50g 0/18/0 E TAM, CHYBA ZE MASZ OD BABCI ALBO OD DZIADKA, KTORZY NIE DAJA TYCH ZELI I INNYCH ZESTAWOW. MOZESZ DAC TYLKO MOWIE ZEBYS UWAZAL NA SPOZYCIE CUKRU. DAJ Z 20 GRAM DLA SAMEGO SMAKU DO TEGO PLACKA

26/54/14
------------------------------
5 posilek
odzywka bialkowa OK.
30/0/0
PRZYDA SIE TUTAJ TEZ TLUSZCZ ZEBY WOLNIEJ SIE WCHLANIALO BIALKO.
------------------------------
w sumie:
140.4/261.6/57.2

troszke mniej bialka i tluszczow a wiecej wegli ale to chyba nic nie szkodzi. BLAD. KONCENTRUJ SIE NA DOBRYCH BIALKACH I ZDROWYCH TLUSZCZACH BO TO KLUCZ DO SUKCESU. WEGLE SA BLEE NA REDUKCJI.
zjem najwyzej wiecej twarogu, troche orzechow i bedzie git :)
ORZESZKI JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANE.TWAROG TEZ JEST OK, BO JEST TANI I LADNIE ZAPYCHA.

i mam pytanie. jako, ze nigdy nie spozywalem odzywki bialkowej, a jako ostatni posilek to chyba najlepszy pomysl, wiec jakie bialko polecacie?
NIE MA SENSU KUPYWAC BIALKA TYPOWEGO NA NOC, NO CHYBA ZE MASZ OJCA W RZADZIE MOZESZ KUPIC OSTROWIE 80 , ALBO SYSTEM PROTEIN 80 OLIMPA, BO SA NAJTANSZE I EKONOMICZNE. PRZY AMERYKANCACH TROCHE TRACA, ALE UWAZAM ZE CENOWO I JAKOSCIOWO SA DOBRE.
UWZGLEDNIJ CO JAKIS CZAS RYBY, TROCHE WIECEJ JAJEC I OGRANICZ SPOZYCIE CUKRU. JEDZ DUZO WARZYW , BO SA BARDZO WOLNO TRAWIONE I PWOODUJA UCZUCIA NAJEDZENIA, SYTOSCI. KUP SOBIE JAKIES WITAMINY, I NIECH MAMA CI PARZY ZIELONA HERBATE JAK NICZYM SIE NIE SUPLEMENTUJESZ.
POWODZENIA I POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3741
Może napisz coś o sobie?Wiek, staż, waga.Pozatym uzupełnij profil.Już w pierwszym posiłku nie pasuje mi "śmietana 12%"
PoZdRo

.:GAINER, BIAłKO, METY TROCHĘ, I NA BRAMCE MASZ ROBOTĘ.:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ocenie jak podasz coś więcej o sobie mianowicie , jak się odzywiałeś przed ułożeniem diety , co i jak ćwiczyłeś , ile lat , wzrost , jaki cel itp itd bo inaczej możemy się pobawić w zgaduj zgadulu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
w lipcu koncze 19 lat
waze 83kg, mam 185cm wzrostu

chce po prostu ulozyc urozmaicona diete i stosowac ja przez ok 5tys zeby zeby zrzucic kilka zbednych kg

jak sie odzywialem do tej pory? dosyc sporo pieczywa pszennego, duzo drobiu, niestety sporo slodyczy, a takze chipsow :P

co do wczesniejszych cwiczen. od kilku lat moja aktywnosc ogranicza sie do gry w pilke. powiedzmy 2 razy w tygodniu po 1h.

na silownie nie chodze.

sempre e solo forza Lazio!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Jak nie chodzisz na silke to ogranicz wegle w porach popoludniowych i wieczornych, bo na dobr to ci nie wyjdzie.
przeczytaj to https://www.sfd.pl/temat182183/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
serwient czy ostrowie 80 moge kupic na allegro? masz kogos zaufanego? czy lepiej poszukac w miescie jakiegos sklepu?

co do weglowodanow to postaram sie je obnizyc na koniec dnia, choc to trudne :)

sempre e solo forza Lazio!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9687
Allegro to sobie odpuśc przy kupowaniu odzywek, jak nie masz gdzie kupić u siebie w miejscowości to jest pełno sklepów internetowych.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
bez odzywki sie nie obedzie. dzis po raz pierwszy jadlem tunczyka i to w przystepnej formie z pomidorem i salata. obrzydlistwo! zostaje kurczak i twarog... malo. bedzie trzeba siegnac po odzywke. jednak najpierw postaram sie ulozyc diete wg Waszych porad a dopiero pozniej wezme sie za jej kupno. pozdro.

sempre e solo forza Lazio!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9687
Dodaj do tuńczyka w sosie własnym oliwę z oliwek i jajko na przykład do tego cebulkę czy szczypiorek troszkę soli + trochę chleba pełno ziarnistego i juz masz smaczny i pożywny posiłek.

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Do tuńczyka dodac ogórka kiszonego smak sie zmieni troche, + do tego wkrój jajko ugotowane troszke cebulki i wtedy jest do zjedzenia
Oczywiście wybieraj tuńczyka w sosie własnym, a nie w oleju.

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

ser mozarella

WHEY premium