SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA REDUKCYJNA DO OCENY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Cześć.Mam 20 lat 176 cm wzrostu 92 kg moim celem jest scudnięcie. Oceńcie to poniżej i dajcie ewentualnie swoje sugestje i uwagi.

Godz.7 -5 łyżek musli tradycyjnego+szklanka mleka 0,5% i pół kostki twarogu półtłustego z cebulką
Godz.10 - 2 kromki chleba razowego z pomidorem lub polędwicą z indyka
Godz.13 - gotowana pierś z kurczaka +surówka (np. kapusta,pomidor,ogórek, itp.)
Godz. 16 do 18 - trernig (troszke na siłowni a po tym 60 minut na rowerze stacjonarnym)
Godz. 19 - pół kostki twarogu półtłustego z cebulką
Godz. 22 - gotowana pierś z kurczaka +surówka (np. kapusta,pomidor,ogórek, itp.)
Godz. 24 - 30g odżywki białkowej PROVIT 85
Nie wiem właśnie czy posiłków o 19 i 22 nie zamienić tzn.o 19 pierś a 22 serek?
Z diety całkowice rezygnuje z ziemniaków, chleba (tylko na 2 śniadanie),owoców.
W ciągi dnia będę pił 3 litry niegazowanej wody mineralnej.
Zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie kupić Thermo Fat Burnera z Treca albo Fat Burnera z Olimpu i Green tea z olipmu.Czy warto to kupić i który jest lepszy Treca czy Olimpa i jeżeli jest to dobre to jak to dawkować.
I czy można w weekend wyskoczyć na jakiegoś browarka czy zakłuci to ten proces odchudzania.
DZIĘKI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Wypełnij profil żebyśmy mogli określić na oko ile masz na sobie tłuszczu a ile mięśni. Bez tego ciężko dobrać proporcje składników w diecie. Dietę trzeba będzie przerobić bo za mało w niej węglowodanów a nawet na diecie redukcyjnej nie powinno się ich tak ograniczać jak Ty to zrobiłeś, chyba że dieta jest jakimś wariantem diety tłuszczowej - a Twoja nie jest.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
podaj gramatury. Moim zdaniem za dużo nabiału jak na redukcje. Co do ww to nie znam wagi ale moge sie roboczo nie zgodzić z przedmówcą

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Mężczyzna 20 lat 176 cm 92 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
MUTRA:

Godz.7 -5 łyżek musli tradycyjnego+szklanka mleka 0,5% i pół kostki twarogu półtłustego z cebulką - //ok 60g musli(40gWW)+12gWW z mleka CO ŁĄCZNIE DAJE 52gWW
Godz.10 - 2 kromki chleba razowego z pomidorem lub polędwicą z indyka//1 kromka niech będzie 40g nawet CO ŁĄCZNIE DAJE OK. 40gWW W POSIŁKU
Godz.13 - gotowana pierś z kurczaka +surówka (np. kapusta,pomidor,ogórek, itp.)//TAK SIĘ SKŁADA ŻE OGÓREK I POMIDOR MAJĄ NAJMNIEJ WW W 100g Z PRAKTYCZNIE WSZYSTKICH WARZYW
Godz. 16 do 18 - trernig (troszke na siłowni a po tym 60 minut na rowerze stacjonarnym)
Godz. 19 - pół kostki twarogu półtłustego z cebulką//TUTAJ TEŻ NIE WIDZĘ WW CHYBA ŻE 2kg CEBULI ZJADA, W CO WĄTPIĘ
Godz. 22 - gotowana pierś z kurczaka +surówka (np. kapusta,pomidor,ogórek, itp.)//ZNOWU NAWALIŁO WĘGLOWODANAMI?:)
Godz. 24 - 30g odżywki białkowej PROVIT 85

PRZY DOBRYM WIETRZE W CAŁEJ DIECIE JEST OKOŁO 100g WW TO STANOWCZO ZA MAŁO.

Dalej nie wypełniłeś profilu więc muszę dobrać składniki sam.


Wstęp do odżywiania:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408

Samodzielne ukladanie diety:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90347

Tabele wartosci odżywczych:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=37279

Wg mnie powinno być w tej diecie ok. 200g węglowodanów 150g białka i 70g zdrowych tłuszczy na 1kg masy ciała/na dzień.

Przyjmij powyższe wartości, przeczytaj te linki jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś i ułóż dietę od początku a potem daj ją tutaj do ewentualnych poprawek.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Ułożyłem wszytsko od nowa.
godz.7 - 75 g musli+szklanka mleka 0,5%+2 kromki pieczywa razowego z
masmixem+2 plastry polędwicy z indyka.
kalorie-624,białko-27g, węglowodany-101g, tłuszcze-12g
godz.10 - 4 kromki chleba razowego z masmixem+2 plastry polędwicy z
indyka+1 jabłko
kalorie-582, białko-19, węglowodany-106,tłuszcz-12
godz.13 - pierś z kurczaka (100g)+ziemniaki(300g)+surówka
kalorie 481, białko-32g, węglowodany-83g, tłuszcz-2 g
godz.16 - (przed treningiem)-1 banan, 1 jabłko+jogurt owocowy 125g
kalorie 337, białko 8g, węglowodany 69g, tłuszcz-4g
godz.17-19 trening
godz.21 - twaróg chudy z cebulką
kalorie-173,5, białko-30,5g, węglowodany-8,5, tłuszcz-0g
godz.23 (przed snem)- 30g białka -PROVIT 85

RAZEM:
KALORIE-2197,5, BIAŁKO-146,5g, WĘGLOWODANY-367,5g, TŁUSZCZ-25g
I jak teraz Waszym zdaniem to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Przecież napisałem Ci proporcje - 200g węglowodanów 70g tłuszczy i jedyne co się u Ciebie zgadza to białko

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc a mogli byscie tak zmodyfikowac ta diete reukcyjna zeby byla dobra dla typa 197kg 108kg 21lat? dzieki

=BolekAnabolek=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Ja właśnie schudłem 10kg w 2 miesiące.

I jadłem góra 3 posiłki dzinnie. Nie wiem jak wyglądasz ale ja miałem dużyy bęben. I wiem że nie można zrzucić brzucha licząc na to że z innych częsi ci nie spadnie (przynajmniej w moim przypadku), więc jak się odchudzać to na maxa i koniec, a potem będzie można robić mase uważając na tłuszcz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka na mase do ocenki

Następny temat

"szybkie" białko

WHEY premium