SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla mlodej, karmiacej mamy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
po pierwsze to baaardzo sie ciesze, ze nie urodziłem sie w ostatnich latach, bo ostatnio u wiekszosci dziewczyn i dziewczyn-mam liczy sie przede wszystkim to zeby nie nabrac tłuszczykujuz widze jakie miałbym swietne zdrowie...


Menu II i III to nie porozumienieMasz przeciez dzieciaka! W pierwszym menu zastosuj sie do podpowiedzi Marcineckiego, wtedy bedzie to miało ręce i nogi. W sumie to mussz zdecydowac, czy cchesz na powaznie podejsc do diety, wtedy trzeba wszystko powyliczac itd wtedy na pewno Ci sie uda to co wczesniej załozyłas no i na pewno wyjdzie Ci na zdrowie, Twojemu dziecku zreszta też. Jezeli nie chcesz sie z tym meczyć to zastosuj sie chociaz w 85% do pierwszego menu, uwzgledniajac oczywiscie podpowiedzi Marcineckiego. Decyzja nalezy do Ciebiea zadnych durnowatych diet kolezanek nie bierz pod uwage!

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
I się jeszcze ustosunkuję do słów Marcineckiego
-> I śniadanie - musli z mlekiem 0,5% tł + banan + kawa z mlekiem /IMO ZAMIAST BANANA SLATKA WARZYWNA Z OLIWA - się zrobi -
-> II śniadanie - 2 kanapki z biały serkiem + herbatka laktacyjna HIPP /WARZYWA? TLUSZCZE? - a jakby dodac masło i pomidora to ujdzie czy raczej np. pomidor z oliwą? -
-> Obiad - barszczyk z jajkiem (wreszcie skończyliśmy ten gar), a na drugie 2 łyżki ryżu + buraczek starty + kawałek duszonego schabu /TLUSZCZE? - a jak powiem że schab był duszony na kilku łyżkach oliwy? -
-> Podwieczorek - kawałeczek tarty z owocami + kawa z mlekiem /NIE LEPIEJ WARZYWKA + JAJKO + KASZA/RYZ/PIECZYWO - pewnie że lepiej ale czy smaczniej -
-> Kolacja - tuńczyk w sosie własnym (ok. 1/2 puszki) i kromka razowca pełnoziarnistego, herbata /RACZEJ BEZ PIECZYWA - się zrobi -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Łooo Jigga, kurrka, teraz zauważyłam że to mogło brzemiec jakbym chciała stosowac menu II i III - broń mnie panie Boże!!!!! Po prostu przy okazji chciałam prosic o kilka słów na ich temat, coby jakoś podeprzec sie waszymi slowami... Ale widze ze i wam brak słów co do tego...

A co do pierwszej części Twej wypowiedzi - moim synem mógłbyś byc w takim układzie, bo pod koniec ciąży mało co dobijałam setki!!! Więc ten tłuszczyk (raczej tłuszczykochur) nie miał takiego znaczenia... Gorzej jest teraz...

Chłopcy, wydaje mi się że jednak chudnę za szybko... Podobne menu stosuję od jakichś 5 dni i ubyło mi prawie 3 kilogramy... Może to tylko tak na początku... A może karmienie + nocne wstawanie x 5 pożera więcej energii... Może jednak policzę ile tych kalorii pochłaniam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
wlasnie, policz

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
wachania wagi u kobiet w ciagu doby moga wynosic nawet 3kg. Na wage nie patrz, oceniaj wizualnie.

hehe ok adoptuj mnieale odrazu mówie ze ja czesto bede głodnynie dam Ci spokoju

Zmieniony przez - JIGGA99 w dniu 2005-01-17 11:39:40

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Kurrrka posta mi zjadło

Qaz, to jest chyba i woda i tłuszczor, bo dżinsy zdecydowanie luźniejsze.
Co do wahań wagi - wieczorem mam ok 1,5 kg wiecej niz rano. Większe różnice u kobitek wynikają chyba (?) z miesiączkowania, a mnie ten problem nie dotyczy blisko od 15 m-cy (i niech tak zostanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Czemu aż 15 miesięcy??

Zdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
karmienie piersia wstrzymuje owulacje

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Od listopada 2003 - najpierw ciąża, teraz karmienie (z reguły opóźnia pojawienie się miesiączki) razem już prawie 15 mcy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby przed treningiem i po treningu siłowym

Następny temat

Enzymy trawienne - INFO

WHEY premium