SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla mlodej, karmiacej mamy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Mamo to tylko woda wierz mi znam sie na tym przy takim wachaniu estrogenow ,zmiany wody sa naormalne ,Mamo sopadek wody = spadek centymetrow w pasie ,na tym tez sie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
A może kompromis - tłusta woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
W diecie nie ma kompromisow kg fatu to ~7500kcal ,kiedy tyle spalilas???







Co najwyzej ciezka woda H2



Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-17 12:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
No już dobrze, nie wymądrzaj się. Zastrzeliłeś mnie tymi 7500, fakt że zapomniałam o faktach
Ale wracając do tematu - chyba nie taka tragiczna ta dieta, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Qaz no nie byj taki obrażalski, napisz coś jeszcze...

Jigga, mów mi mamo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
A co mam napisac rada mnustwo warzyw,10g tranu,duzo pelonwartosciowego bialka,oliwa z oliwek ze 20-30g i jak naj mniej przetworzone jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
ok...mamo, ale jigga chce do piersi

co do diety, to pozmieniaj w miare mozliwosci tak jak proponuje Marcini wklej, ok?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
dzisiejsze menu :

I Sniadanie - Danio waniliowe z płatkami owsianymi, sałata zielona z pomidorem z oliwą z winogron, kawa z mlekiem (nie wiem co ekspert powie na to Danio)
II Sniadanie - 2 duze kromki razowca pelnoziarnistego z masłem (cieniutko) i chuda szyneczka i pomidorek, herbatka HIPP
Obiad - cienki rosolek z makaronem , dwie lyzki ryzu, piers z kurczaka z piekarnika i surowka z jablka i marchewki
podwieczorek - kawałeczek tarty z jablkiem, kawa z mlekiem (to ciastko to maly grzeszek, powinno byc cos zdrowszego, moja bardzo wielka wina...)
Kolacja - kromka razowca, kilka grubych plastrów chudej pieczeni z indyka, herbata (wiem ze powinno byc bez pieczywa ale sie zapomnialam)

Poza tym 1,5l mineralki i 40 minut na basenie (z czego ok 25 przepływane, reszta tylko pod biczami wodnymi)

Ano i tran 3x350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
I Sniadanie - Danio waniliowe z płatkami owsianymi, sałata zielona z pomidorem z oliwą z winogron, kawa z mlekiem (nie wiem co ekspert powie na to Danio)
//LEPIEJ JAK ZJESZ TWAROG A DO SMAKU DODASZ SUSZONYCH OWOCOW, ROWNIE SMACZNE (JESLI NIE SMACZNIEJSZE) I DUZO ZDROWSZE CO DO OLIWY, JEST OK, ALE OPIERAJ SIE NA OLIWIE Z OLIWEK
II Sniadanie - 2 duze kromki razowca pelnoziarnistego z masłem (cieniutko) i chuda szyneczka i pomidorek, herbatka HIPP
//OKI
Obiad - cienki rosolek z makaronem , dwie lyzki ryzu, piers z kurczaka z piekarnika i surowka z jablka i marchewki
//OKI
podwieczorek - kawałeczek tarty z jablkiem, kawa z mlekiem (to ciastko to maly grzeszek, powinno byc cos zdrowszego, moja bardzo wielka wina...)
//EJ TAM NIE PRZESADZAJ NIE TAKA WIELKA
Kolacja - kromka razowca, kilka grubych plastrów chudej pieczeni z indyka, herbata (wiem ze powinno byc bez pieczywa ale sie zapomnialam)
//TEZ SIE TAK NIE STRESUJ, KROMKA MOZE BYC, CHODZI TYLKO O TO ZEBY NIE ZAPYCHAC ZOLADKA WIECZOREM

Poza tym 1,5l mineralki i 40 minut na basenie (z czego ok 25 przepływane, reszta tylko pod biczami wodnymi)
//GOOD:-]

Ano i tran 3x350
ZNACZY 1G? JAKOS MALO... JEDZ 3-5G DZIENNIE

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 742
Dzięki Sachem!
Dziś wygląda to tak, że śniadanie - musli tym razem z jogurtem ze zbożami + sałata z pomidorem + oliwa z winogron (dziś się zaopatrzę w oliwkową), kawa z mlekiem.
Potem powiczyłam z pół godzinki TBC i pojeździłaam na rowerku 15 min, synuś dłużej nie pozwolił. Minęła już godzina, za ile mam zjeśc drugie śniadanie? (prwadopodobnie razowiec pełnoziarnisty z masłem, wędliną, sałatą i pomidorem + herbatka wspomagająca laktację) - muszę jeszcze doczytac na temat jedzenia i cwiczeń - co kiedy itd.

Qazar, dziś jest 0,5 kg więcej niz wczoraj - dowód na to że to jednak woda była? Czy się spasłam
Czemu zawsze jak trochę popracuję mięśniami to następnego dnia waga skacze w górę? A może to zbieg okoliczności?
Na razie to tyle
Oj czuję że będziecie mie ze mną ciężko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby przed treningiem i po treningu siłowym

Następny temat

Enzymy trawienne - INFO

WHEY premium