SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 106 kg w możliwie szybkim czasie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Od 2 tygodni stosuję dietę ułożoną przez siebie.Na początku ważyłem 108 kg teraz ważę 106 kg.Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku ale mam parę pytań :

1. Czy dobrze rozłożyłem makroskładniki ?

2.Czy może zmniejszyć podaż węglowodanów ?

3.Czy jest dla mnie lepszy sposób diety (np.Low-Carb) na redukcję ?

4.Czy wykonywać aeroby czy może jeszcze redukować samą dietą ?


Wzrost : 178 cm

Waga : 106 kg

Wiek. : 24 Lata

BF : 28 %

Praca : Średnio fizyczna - cały dzień chodzenia po schodach

Trening : Na razie brak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. jeśli idzie to nie ma co zmieniać
2.na pewno wywaliłbym ten ketchup, zamiast rodzynek jakiś owoc
3. to zależy : ogólnie przy tym BFie ja wolę stosować LC HF
4. Sama dieta najważniejsza, ale aktywność fizyczna skutecznie wspomoże redukcję

nie musisz tyle białka jeść, ten twaróg zmniejsz o połowę sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok.A jakie sosy można stosować do kurczaka i ryżu zamiast ketchupu (jakieś przepisy)?Jaki owoc zamiast rodzynek i czemu nie rodzynki?Jeżeli chodzi o trening mam do dyspozycji rowerek i steper.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Ja zamiast keczupu kupuję przecier pomidorowy, są zazwyczaj w opakowaniach 500g. Wrzucam to do miski doprawiam: pieprz,sól,bazylia,czosnek,papryka slodka i ostra. Wrzucam do butelki szklanej po soczku(takż żeby weszło te 500g) i jest gitara. Taki keczup ma 4g węgli w 100g także... Jeżeli chodzi o te rodzynki to zdaje mi się że po prostu ma to związek z redukcją, owoce=większa objętość=więcej jedzenia.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-09-26 14:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
albo sosy na zimno :
pomidory + oregano, bazylia i blender
papryka + pomidor + zioła
jogurt naturalny + czosnek itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dużo rzeczy jest do znalezienia na kuchni SFD. Polecam i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Rodzynki/ zurawina czesto sa smarowane jakimis badziewnymi olejami zeby wygladaly lepiej i sie nie sklejaly. Sosy na bazie jogurtow/oliwy sa najprostsze. A jak sie ruszasz to nie trzeba samego chudego kuraka jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Przy takim BF polecam LC lub Carb Cycling a ketchup jest bodajże kotlin który ma mała węglowodanów jest na suklarozie jeśli mnie pamięć nie myli./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Tak/ Kotlin -60%kcal. Był w wersji łagodnej a teraz wyszedł do tego w ostrej ale nie polecam bo zepsuli ją. Łagodny jest o wiele lepszy, praktycznie nie ma różnicy między normalnym keczupem. Skład na 100g: Białko: 1.40 g
Węglowodany: 8.20 g
w tym cukry: 8.20 g
Tłuszcz: 0.50 g
w tym nasycone: 0.10 g
Sól: 2.00 g Jest na sukralozie zgadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2917
Dopóki waga leci to bym nie ruszał. Wywal tylko te rodzynki i ketchup. Jak dojdziesz do stagnacji to utnij trochę kcal, albo dodaj aeroby. Możesz też spróbować z rotacją węgli.

Live Fast Die Strong !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - posiłki,pytania

Następny temat

Która z tych wag kuchennych będzie najlepsza?

WHEY premium