SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna 115 kg 195cm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
Witam mam 115kg i 195 cm myslę zeby zgugic trochę z brzucha.Cwiczę na domowej siłowni(ławka sztanga hantelki rower stacjonarny)3x w tygodniu zazywam Thermo speed extreme nie jem nic smażonego staram się jesc 5-6 razy dziennie.Planuje w niedługim czasie przejsc z TSE na Creatyne czy to dobry pomysł?Co to diety to moze poradzicie cos?Nie dysponuje duzym budzetem wiem ze dieta jest duzo drozsza od jakichkolwiek odzywek.Prosszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 785
Ja bym wyliczył zapotrzebowanie kaloryczne pomimo wszystko.
Potem rozpisz sobie jednak dietę tak jak każdy, ktoś ci ja poprawi .
Ty się skupiasz widzę na suplementach a to na początku błąd i kase z supli przeznacz na jedzenie . jeśli ci kasy nie starczy na "dietę pełną gębą " to chociaż postaraj się jak najbardziej do niej zbliżyć odżywiaj się zdrowo. Poczytaj tematy podwieszone tam wszystko jest . Dodaj 3-4 razy w tyg rower albo marszobiegi .
Grunt to się nie poddać na starcie ze względu na kasę bo możesz sporo zmienić i bez niej .
Powinieneś też podać jakieś swoje wymiary a najlepiej zdjęcie wrzuć .
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
po 1 uloz diete, to podstawa, po 2 aeroby, sam bralem swojego czasu thermo speeda i fajnie pomagal chociaz bez rewelacji, teraz testuje hellburnera bo jest do zrzucenia troszke fatu
moze nie jestem specem ale nie bardzo widzi mi sie na redukcji branie kreatyny, tym bardziej ze pewnie bys kupil mono i podszedl woda.
no i jeszcze ` myslę zeby zgubic trochę z brzucha. `
nie zejdzie ci z 1 partii ciala, tylko bedzie schodzic z calego, a brzuch, szczegolnie jego dolne partie to takie w ktorych fat schodzi najciezej( u mnie tak jest )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
Wymiary podane a co do thermo speda to biore tyle co zaleca producend czyli 2 tabsy dzięnnie chyba zaczne brac 3 lub 4 dziennie a co do wagi to chodzi mi zeby spalic tłuszcz ;pZeby to wszystko ładnie wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
ja brałem 2, nie ma co szaleć ani nic, chyba, ze dobrze sie czujesz po tych 2, nie masz tam problmeów z ciśnieniem ani nic to możesz dorzucić 3.

ja Ci tą kreatyne na redukcji odradzam ale nie wiem co powiedzą inni. jeżeli sie nastawiasz na dłuższą suplementacje to możesz dorzucić CLA, mnie pomogło, pij też zieloną herbatę no i podstawa, ułóż sensowna diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam kolego zaczynałem z polapu 121,5kg tak wiec polecam silke i aeroby ,wylicz zapotrzebowanie kaloryczne ,na poczatek zacznij od zera i powoli tnij kalorie
pomoze ci w tym kalkulator vitalmaxa ,znajdziesz go na forum
najwazniejsze zostaw suple na pozniej ,
narazie dietka i cwiczenia a waga poleci sama

powodzenia kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
Znalazłem w necie kalkulator zapotrzebowania kalorycznego z którego wynika ze moje zapotrzebowanie to 3394 kalorii.Mój trening na siłowni trwa ok 45 min 3x w tygodniu na rowerze stacjonarnym jjezdzę codziennie ok 40 min spalam 430 kalori ile kalorii powinna mniec dieta ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie diety, proszę o porady.

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium