SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę-proszę o opinie czy tak mogę jeść

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Witam.
Proszę o opinie na temat mojego jedzenia,podaję przykładowy dzień.
Czy tak mogę ciągnąć dalej czy coś zmienić.
Dodam że chcę to robić najtańszym kosztem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Nowa dieta,myśle ze coś podpowiecie co zmienić a co dodać




Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2015-02-24 17:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dieta słaba, dużo cukru
poczytaj posty podwieszone i ułóż dietę jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
czyli lepiej gainera zastąpić czymś innym? Bo jak rozumiem to w tym gainerze jest dużo cukru?
Może zmienić na:





Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2015-02-08 12:03:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
ooo przyjacielu a gdzie warzywa zdrowe tłuszcze ? a gdzie jekieś białko pochodzenia zwierzęcego ?? cos o sobie napisz bo dupa blada zeby pomagdać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
warzywa nie ująłem w spisie,lecz jem warzywa przeważnie brokuły.Białko pochodzenia zwierzęcego mam codziennie tzn 200g udka z kurczaka lub 200 gram piersi z kurczaka(przeważnie z ryżem) i to zawsze posiłek przedtreningowy. Lecz tutaj podałem spis bez tego białka i dlatego chciałem się dowiedzieć czy chociaż jeden dzień lub dwa w tygodniu takie mogą być.
Jestem ektomorfikiem,trudno mi nabrac masy a przy takim jedzeniu nawet ładnie poszło.
Mam 31 lat
Staż treningowy kilkuletni z przerwami.
Dieta-dopiero od tego roku zacząłem jeść tyle co powinieniem.
Przebyte cykle: Prohormony-ostatnio w tamtym roku w czerwcu.
Waga w tej chwili 82kg z czego miesiąc temu mialem 77 kg

Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2015-02-08 14:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Moja nowa dieta.
Proszę o opinie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8320
Kup sobie słodzik bo 40 g cukru to niezbyt dobra opcja , danio out , za duzo nabiału, brakuje mięsa, jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
uwielbiam twaróg więc tyle go dałem,dlaczego danio do wyrzucenia,przecież to markowy produkt polecany dzieciom.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Bo ma cukier? A Ty jeszcze wrzucasz 40g czystego cukru w ciągu dnia. Wywal i to, i to. Naucz się nie słodzić i tyle. Słodziki też nie są dobrą opcją. Nabiał jest ok, ale potrzebujesz białka zwierzęcego, które wchłania się szybciej. Nabiałem można sobie zakwasić organizm.

Markowy produkt polecany dzieciom ? Na początku tak, bo się rozwijają itd. Mózg najłatwiej czerpie energię z cukru. Poza tym, w wieku dojrzewania można jeść wszystko w każdych ilościach, a i tak wyjdziesz z tego obronną ręką. Spróbuj usiąść do pojedynku z nastolatkiem. Po skończeniu zje jeszcze Ciebie.

Z okresu dojrzewania brakuje mi właśnie tego - niezniszczalnego żołądka :) Wszystko i wszędzie o każdej porze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
jaki proponujecie jadłospis,zeby kalorycznść wynosiła 4 tyś do tego 200g B 500gW 98gT,ja już cudowałem i nie mam pojęcia czym zwiększać kaloryczność i dlatego taki jadłospis sobie ułożyłem.

Posiłek o 13 godz jest w pracy czyli szybko muszę zjeść bo przerwy mi braknie.

Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2015-02-17 12:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Zwyczajnie zwiększ porcje? Wywal cukier z pierwszego posiłku i dodaj np. rodzynki, albo świeże owoce. Już masz zdrowe węgle w posiłku. Wrzuć sobie jakieś "zwyczajne" kanapki z chudą wędliną, albo upieczoną piersią z kurczaka. Wrzuć zdrowe omlety/naleśniki. Możliwości masz od groma. Nie musisz jeść w kółko twarogu, piersi z kurczaka i ryżu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój na redukcji - dieta do oceny

Następny temat

Dieta i trening do oceny

WHEY premium