SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

65

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Witam po przeczytaniu wielu tematów na forum postawnowiłem wziąc sie za napisanie diety na mase. Prosił bym o sprawdzenie jej czy wszystko ok czy mogę zacząć ją stosować i czy teoretycznie przyniesie efekty :)
Trochę o Mnie
Wiek 21
Wzrost 180 cm
Waga 65 :( ---> Cel 75 na początek później może 85 :D ale to za 3 lata pewnie :D
Treningi na siłowni brak jedyne treningi jakie mam to MMA codziennie o porach wieczornych zazwyczaj 19:00

Wstawiam zdjęcia z diety z telefonu bo tak mi wygodniej jak będziecie chcieli zeby przepisać ja do dziennika SFD i dać screena to nie ma problemu. Pozdrawiam i błagam sprawdzcie mi ja i pomóżcie co moge zmienić :)

Ps. do diety należy jeszzce doliczyć jakis obiad który ugotuje mama po szkole :) nigdy nie wiadomo co będzie miała w głowie i co ugotuje wiec nie wpisywałem w rozpiskę.
















Zmieniony przez - masabogiem w dniu 2016-03-10 22:39:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
masabogiem
deja vu Mozna tylko tak pytam z ciekawości bo kotlety mojej mamy najczęściej tak wyglądają :) do tego ryż surówka i to miał bym w "obiedzie mamy "

Carlitos Ok będe tak robił dzięki wielkie :D

A jeszcze mi napiszcie czy z taką dieta mogę zacząć jak wstawiłem tą ostatnia ?? czy coś jeszcze jest do zmiany ?


Masz 21 lat. Możesz wziąć drugą patelnie i usmażyć ten kawałek mięsa bez papirusa. A jak ładne Mamę poprosisz, to Ci tez pewnie usmazy. Możesz upiec piersi z kurczaka czy schab raz na 2- 3 dni i odgrzać.

A co do diety i kalorii w niej, nikt nie powie jaki będzie efekt. Trzeba obserwować - robić pomiary i ewentualnie korygować

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Co to za dieta, litości, rano 400 g owsianych na raz? Na II sniadanie kefir i wafle ryżowe> Ze źródeł białka 200 g mięsa i serek wiejski? Jako tłuszcz masz tylko masło?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Gats 2
Co to za dieta, litości, rano 400 g owsianych na raz? Na II sniadanie kefir i wafle ryżowe> Ze źródeł białka 200 g mięsa i serek wiejski? Jako tłuszcz masz tylko masło?


Mała pomyłka w zdjęciach teraz wstawiam ładniejszy przegląd :D

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402590
zdecydowanie za mało tluszczu, dorzuc do min 1g/kg
"obiad u mamy" - jak mamy to interpretowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Co do obiadu mamy to pisałem wcześniej "Ps. do diety należy jeszzce doliczyć jakis obiad który ugotuje mama po szkole :) nigdy nie wiadomo co będzie miała w głowie i co ugotuje wiec nie wpisywałem w rozpiskę. " zazwyczaj jest to jakieś kotlety z ziemniakami i surówką albo jakaś zupa czy żeberka :)

Coś dodałem tłuszczy może być ?





Zmieniony przez - masabogiem w dniu 2016-03-10 23:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Odświeżam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
to powiedz mamie ze jesz swoje zarcie a nie jej :D predzej dorobisz sie opony niz miecha zdobedziesz jak przy tylu kcal bedziesz wcinal jeszcze kotlety z zeimniakami, taki obiad to ma prawie 1000 kcal. chyba ze jestes jakis hiper-super ekto, to wtedy jak najbardziej jednak lepsze jest zrobionie wlasnego posilku z uwzglednieniem makrosow


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-03-11 17:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Z obiadami domowymi też dałbyś radę , problem polega na unormowaniu posiłków i trzymaniu określonych kalorii . Z samego MMA masy nie zrobisz to pamiętaj , spróbuj zasięgnąć się tego poradnika https://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta__Poradnik-t1057692.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 97
Mamy obiad też będe lekko "modyfikował" jak np będą kotlety z ziemniakami to zamiast ziemniaków będę jadł ryż więc będzie tez zdrowo i na + dla diety :)

"wojo zmc"

Wiem ze z samymi treningami MMA nie zrobię masy dlatego za miesiąc max 2 wybieram się na siłownie. Na razie chcę zacząć dietą bo to dla mnie jest trudniejsze niestety i na siłownie nie mam kasy na razie.

Proszę o powiedzenie czy coś jeszcze zmieniać w diecie czy ta ostatnia może być bo chciał bym jak najszybciej ją zacząć realizować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
masabogiem
Mamy obiad też będe lekko "modyfikował" jak np będą kotlety z ziemniakami to zamiast ziemniaków będę jadł ryż więc będzie tez zdrowo i na + dla diety :)

"wojo zmc"

Wiem ze z samymi treningami MMA nie zrobię masy dlatego za miesiąc max 2 wybieram się na siłownie. Na razie chcę zacząć dietą bo to dla mnie jest trudniejsze niestety i na siłownie nie mam kasy na razie.

Proszę o powiedzenie czy coś jeszcze zmieniać w diecie czy ta ostatnia może być bo chciał bym jak najszybciej ją zacząć realizować :D


Akurat odnośnie obiadów Mamy ziemniaki nie są problemem. To dobre, zdrowe żródło węglowodanów, którego wcale nie trzeba zastępować ryżem Problem jest np. z panierowanymi kotletami - nie wiesz ile panierka naciągneła tłuszczu.

Z mojej perspektywy, to jakby mi Młody powiedział, że chce mięso bez panierki to nie byłoby probelmu. Tym bardziej jakby powiedział, że sam zrobi.

Ale to tak na marginesie i teoretycznie, bo nie robię kotletów w panierce
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rotacja posiłkami z węglowodanami

Następny temat

Co jeść przy porannych ćwiczeniach?

WHEY premium