SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę + aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Witam,
otóż jak poradził mi jeden z użytkowników forum, aby zrzucić tłuszcz i trochę przybrać na masie dobrym pomysłem jest połączenie treningu i diety na masę. Staż mam nie długi bo ostatni miesiąc to abstynencja od treningów z powodu przewlekłej choroby, tak to 2 miesiące tylko wcześniej. Wydaje mi się że mając bonus na start po przerwie i po tym że dopiero co zaczynam, powinno udać się zrzucić trochę tłuszczu, łapiąc przy tym masę. Jakbyście mogli mi doradzić co zmienić w obecnej diecie, wrzucam również mój aktualny wygląd.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
w sumie masz podobną sytuację jak ja :) ja po redukcji zrobiłem bilans dodatni wszystko ustawione pod mase a aero kręcę pod dawce BCAA nie wiem co to będzie. Ogolnie duzo czytałem i zdania są podzielone wiec ciezko stwierdzić trzeba samemu sprawdzić hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Prócz diety, wypadałoby wrzucic jeszcze informacje o sobie.
Jakie jest Twoje zblizone zapotrzebowanie?


Wywal słonecznik, otręby. Ogranicz nabiał - bo jest go sporo. Włącz do diety ryby i mięso - nie tylko kurczaka.

Zadbaj o bilans tłuszczu, bo jednak brakuje mu troche do szczescia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
No fakt.. zapomniałem o tym:
Wzrost: 195cm
Waga: 95kg
Aby utrzymać wagę:
Kalorie 3841.45

Niestety, nie wiem co mógłbym tam wcisnąć jeszcze aby utrzymać się z białkiem, węglowodanami i tłuszczem i wyciągnąć te 3840 kalorii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci krótko bez rozpisywania , wybieramy redukcje albo masę , każdy by chciał spalać tłuszcz i jednocześnie robić masę mięśniową , ale niestety to takie łatwe nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Wiem, wiem, jednakże "podobno" początkującym idzie jakoś gubienie tłuszczu wraz ze wzrostem masy ciała.. nie ukrywam że do tego dążę by wykorzystać ten efekt, tylko zastanawiam się czy naprawdę da to radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście jestem na diecie masowej i robię aeroby. Mam dość duży Bf(około 20%) i czuję po sobie, że mięśnie się rozrastają jednak waga ciągle waha się miedzy 74-76kg cały czas. Kiedy już się wypalę zamienię aeroby na interwały i wtedy powinno być lepiej. Tylko musisz się bardzo pilnować, żeby nie palić więcej mięśni niż przyrasta, bo wtedy w kij dmuchał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że jednocześnie mięśnie rosną i się palą? Nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Czyli w moim wypadku lepiej będzie najpierw zrzucić trochę ciała a potem zabrać się za masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
nie nie bd lepiej. Rób masę bo jest chudziutko. Nie bój się zalania redukcja to jest moment (2 miechy ładnie dają rade po mądrej rocznej masie). Kcal jak nie wiesz jak podbić to tłuszczami tj orzechy oliwa olej lniany jest tego mnóstwo. W po treningowym daj jakieś źródło białka (to jest tu ważne) w ciągu dnia wywal twaróg i szynkę daj własne białko własnej roboty - gotowane czy pieczone mięcho. Zimne też jest dobre zamiast chleba lepszy bd ryż czy makaron (pełnoziarnisty) etc... Tle jest tych tematów tyle wszystkiego ale każdy robi te same błędy. Myślicie że jesteście indywidualni? I wy możecie jeść inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Przejrzałem trochę dział odżywianie, wydaje mi się że teraz powinno być lepiej. Na razie nie chcę na siłę dodawać kcal tylko stopniowo co jakiś czas coraz więcej, aby zrobiły się z tego mięśnie, nie tłuszcz. Co o tym myślicie? :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Jeszcze takie pytanie, robić dalej aeroby czy też nie będzie to maiało większego sensu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety na redukcje

Następny temat

Dawkowanie Olimp Vita-min Multiple Sport + omega 3

WHEY premium