SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, co sadzicie o mojej diecie na mase? moja waga: 80, wzrost 186 jestem ekto

http://zapodaj.net/81fe56b1cddbd.png.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
TomQ-MAG
Przed treningiem ile posilkow planujesz?


planuje 2, o 7 i o 10, na 11 bym szedl na trening

powiedzcie mi, czy cos ze mna nie tak, czy waga zepsuta, waze sie codziennie naczczo i przez 5 dni schudlem 2 kg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
wiek, masa ciala, wzrost, aktywnosc fizyczna?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Wybacz, wiek: 29, wzrost: 186, waga: 80, aktywnosc fizyczna: praca - fizyczna, silownia 4 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
posilek 1 ok
pos 2
szynke sam robisz z kury?

posilek 3
zamiast makreli wedzonej, daj swiezego sledzia, czesc nasion zamien na orzechy wloskie

posilek 4
zamiast oliwy dalbym lniany budwigowy

posilek 5
j/w

posilek 6
daj twarog z orzechami smaczniej bedzie



co do tego carbo okolo treningowo troche kiepski pomysl tyle cukru ladowac w siebie, po treningu jeszcze ujdzie, ale przed nie ma takiej potrzeby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Szynke z kury kupuje w gzeli.

Powiedz mi ilosc kcal i proporcje bialko/wegle i tluszcze ok? Zabierajac 1 carbo przed treningiem spadna mi kcal

Ile kcal w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Kupilem dzis Olej Lniany tloczony na zimno fimy: oleofarm, moze byc?

P.s. moge codziennie jesc taki sam posilek nr 1? mam na mysli jajka. 3x dziennie to troche sporo, przez zalozmy 6 dni w tygodniu to spora ilosc ;/

Zmieniony przez - rosak777 w dniu 2015-05-02 11:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
dorzuc wegli do posilkow z konwencjonalnych produktow
w dnt mozesz trzymac podobny bilans lub uciac wegle o 100g przykladowo
co do jajek nie ma przeciwwskazan
co do oleju, z tego co kojarze jeden olepfarm ma dosc kiepskiego skladu, spora ilosc o6 wzgledem o3, wiec nie wiem ktory kupiles

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Czytalem, ze jajek max 10 na tydzien mozna, prawda? cholesterol mam w normie, wiec moge jesc 3x w 6 dniach?

Co do oleju: ja mam taki: w 4,7 g - omega 3: 2,7g a omega 6: 0,7g

Co do szynki z piersi kurczaka, moze byc? bo nie odpisales



Zmieniony przez - rosak777 w dniu 2015-05-02 13:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Czytalem, ze jajek max 10 na tydzien mozna, prawda? cholesterol mam w normie, wiec moge jesc 3x w 6 dniach?

Co do oleju: ja mam taki: w 4,7 g - omega 3: 2,7g a omega 6: 0,7g

Co do szynki z piersi kurczaka, moze byc? bo nie odpisales

Edit: produkty konwencjonalne masz na mysli wszelakie pieczywo, cista? czy tez owoce?





Zmieniony przez - rosak777 w dniu 2015-05-02 14:54:23

Zmieniony przez - rosak777 w dniu 2015-05-02 14:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
ja jem jaj srednio 30-40 jaj tygodniowo i cholesterol mam w normie.
no to masz ok olej
nie wiem co to za szynka, nie znam firmy etc, bo bazuje na produktach ktore sam robie w domu
owoce, pieczywo glownie wieloziarniste

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Super mam ostatnie pytanie, bo dieta ktora widziales, jest przypisana do dni kiedy koncze prace po 15-16, ale czasami mam na 15 do pracy, wiec ktore posilki poprzesuwac? Jesli bym mial na 15 do pracy to na silke bym szedl o 11.00 wiec co zejsc o godz 10 przed treningiem, a co po?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 2250kcal cykl 8 tyg prop e2d

Następny temat

Pytanie o dietę aktualną (masa) i przyszłą (red.), oraz pytanie o problem z wyciskiem

WHEY premium