SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny/poprawy,+ zdjecia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Witam! Ćwiczę od 3 miesięcy po 2 letniej przerwie, obecnie zrobiłem + 10 kg bez większym przybieraniu na tłuszcz. Obecnie moja dieta to bardziej tłuszczów-ka, zależy mi na masie ale z siła nie jest dobrze ( klatka 75 kg x 8 , przysiad 130 kg x 10 , mc 110 kg x 8 takie serie robie w fbw ostatnia seria, drazek 10 powtrz szeroko do karku, wioslo 70 kg) . nie wiem czy moja dieta jest dobra opiszę standardowy dzień :

I
Płatki owsiane ok.50 g
4 JAJKA na maśle
40-50 ml oliwy z oliwek
pomarańcza + sok z grejpfruta

II
Orzech nerkowca 100 g ( podjadam ok 2h )
Łosoś 150 g
Winogrono + jakieś jabłko / sok marvit

III

Mięso ( jagnięcina, konina 150g ) + 50 g ryz + surówka z warzyw z oliwa

IV

Zupa gulasz wołowina 150 g + makaron ryzowy

V

twarog chudy jogut naturalny szczypiorek + oliwa z oliwek ok 50 g

Dodać + 100 g orzechow nerkowca w ciagu dnia ( jem 200g dziennie )

Caly dzien podjadam orzechy nerkowca dieta na okolo 3000kcal i bialko tez ok bo juz widze ze tu jest ok 130g + z nerkowcow mysle ze ok.

Jak myślicie taka dietka dobra? ogolnie lapie tluszcz bo kiedy sie spaslem wole za duzo ww nie dawac widze ok 150g-200g styka duzo tluszczy duzo bialka 5 posilkow to i tak duzo. mam zywy tryb pracuje, nie polacze raczej inaczej podjadam orzechy owoce wazywa pije soki naokraglo. Dodaje zdjecia z efektow na chwile obecna.

Prosze rady do oceny.












Zmieniony przez - zeik1908 w dniu 2013-08-05 00:13:47

Zmieniony przez - zeik1908 w dniu 2013-08-05 00:15:00

Nie ma diety, nie ma sylwety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
https://www.sfd.pl/3_miesiace,zdjecia_z_efektow,_prosze_o_dalsze_rady-t962705.html
Daje link do mojego tematu trening dla początkujących, gdyż tam jest opisane ile biegam pływam jak ćwiczę,
myśle, że jest to ze soba scisle powiązane. Chce wiedziec czy wszystko robie ok. Proszę o szczere odpowiedzi z góry dziękuje.

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
dietę wstawiamy wg wskazówek zawartych w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 15- latka

Następny temat

Ser zolty w diecie?

WHEY premium