SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny.....

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Witam, prosze o ocene diety, waga 75,6kg aktualnie jestem na reverse.. co tydzien dodaje 100 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Wrzuc screena z podzialem na posilki, ale cos uboga ta dieta z tego co widze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
posiłki sa podzielone, nie bój się o to.. chodzi mi jedynie o produkty, czy są w miare czyste itd. Uboga ? dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Ile dasz rade jeść tylko to xd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
cały czas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Ja bym zmniejszyl tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
niby po co ? jest prawie 1g/1kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Tłuszcze są o wiele lepszym paliwem niż węgle. Dają o wiele więcej energii, nie obciążają tak wątroby. Ważne żeby nie łączyć węgli z tłuszczami(przynajmniej w dużej ilości). Nie mieszajmy paliw :). To czy tłuszczy jest mniej czy więcej jest mniej ważne. Ważne aby zachować kaloryczność.

Jeszcze dodam, że nie ma co przeciążać naszego ciała białkiem. W jednym posiłku nasza wątroba jest w stanie przetrwić około 40g. A dziennie około 150. Większa ilość obciąża nerki i jest wydalana z moczem w postaci amoniaku.


Zmieniony przez - Michishi w dniu 2015-07-20 15:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
zapytałem tylko czy mniej więcej produkty itd są ok.. a tu sami znawcy widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pytasz wiec nie marudz ze ktos poswieca swoj czas i CI doradza, kolejny raz masz problem z przystosowaniem sie do forum dostajesz ostrzezenie jak jeszcze raz cos podobnego bedzie dostaniesz bana na dzial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu

Następny temat

Pomoc w rozpoczęciu redukcji

WHEY premium