SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - masa . Do oceny,poprawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Ułożyłem sobie plan diety na 1 dzień (na mase)

Wiek: 17lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 63 kg

Wszędzie wpisane jest 100g bo nie wiem ile czego jest w Gramach.
Odzywke wybrałem przykładową ponieważ zamierzam kupic jakies białko w proszku typu Xtreme mass effect , ew kreatyne i nie wiem czy to trzeba brać przed treningiem czy po . Doradzi mi ktoś czy dobra będzie taka dieta na przybranie masy .



PS zapotrzebowanie wyliczyłem tak:
białko : 3g x 63
tłuszcze:1g x 63
wegle:7g x 63

Zmieniony przez - Papaaj w dniu 2014-12-14 19:34:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
w tych gramach to pisałem na oko bo nie wiem ile to jest:

Śniadanie talerz płatków z mlekiem (pisze że te płatki coś tam zawieraja ww i białka)
Jajecznica - 4 jajka

Do każdego posiłku z jogurtem / jajecznica - po 2 bułki
Kurczak/ryz - zwykla porcja obiadowa
Te jogurty wysokobiałkowe po jednym kubku

Zmieniony przez - Papaaj w dniu 2014-12-16 15:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
Kasę, którą chciałeś wydać na odżywki i kretynę polecam wydać na wagę kuchenną i będziesz wiedział ile gramów jedzenia spożywasz.
po drugie: https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html
po trzecie: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
i po czwarte, ale najważniejsze: https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

tyle.

Zmieniony przez - kamiltd w dniu 2014-12-14 20:07:36

masa, masa, masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Chodzi mi tylko o to żeby ktoś mi napisał czy taki zestaw będzie odpowiedni przy ćwiczeniu na siłowni (masa) ew. wskazał czego więcej, czego mniej. Dzieki za lekturę ale już poczytałem trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nic Ci suple nie dadzą jak diety nie będziesz trzymał. Nabierzesz tłuszczu tylko i będzie płacz.
To co rozpisałeś jako dietę to produkty takie sobie, a w szczególności te płatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
@kotlet95 co byś mi polecił ? Zależy mi żeby było tanio.

PS: Wątpie żebym nabrał tłuszczu, zawsze chciałem nabrać masy obżerałem się jak głupi i moja masa nadal stoi w miejscu.






Zmieniony przez - Papaaj w dniu 2014-12-14 20:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No to jak ma być tanio to zero supli, a skupić się na diecie.
Poczytaj to co dostałeś wyżej od kamiltd i ułóż jeszcze raz swoją dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
A jakieś propozycje produktów co mogę wrzucić na śniadanie/kolacje itp.? Zamiast lektury na całą stronę + 20 linków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Zrodla bialka - jaja, mieso, ryby, twarog zrodla wegli - makaron, ryz, kasza, ziemniaki, chleb wieloziarnisty zrodla tluszczow - orzechy, oliwa, siemie i olej lniany, wiorki kokosowe. Uloz cos sobie na podstawie tego i daj do sprawdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 352
Takie coś sobie zapodałem .Płatki muszą być bo lubię :p


Do tego wszystkiego mam zamiar kupić Xtreme mass effect jako uzupełnienie bo wątpie żeby codziennie udało mi się kurczaka wcinać ponieważ mam 17 nie zarabiam na siebie a pieniądze będę mieć z 18 więc będę kupować tylko niektóre rzeczy a te podstawe zazwyczaj są u mnie w lodówce typu: jajka,mleko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 99 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4347
śniadanie - te płatki to sam cukier chyba ;)
w drugim - białka brak - zrób ta bułe z kurakiem i będzie dobrze :)
po siłowni proponuje standard - ryż i kurak :)
a na noc białko - może twaróg?

nie za dużo tych kalorii jak na początek? różnica 700 spowoduje zalanie.

masa, masa, masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie wielokrotne 50kg

Następny temat

dieta i choroba

WHEY premium