SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Zbilansowana 20 kg w plecy by Pereziusz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
powiem tylko ... wow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
thx, Sogi odbity, jak chociaż jedna osoba po przeczytaniu zrozumie swój błąd i przestanie się oszukiwać to będzie dobrze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Ładne sog już dawno poszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
swietnie.,
teraz dobij samym mięsniem do 80 kg i bedzie optymalnie

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
nie. Będzie za dużo waga 80 + organizm mówi za dużo i niezdrowo ;]. Jakoś masa mnie nie jara, to co jest teraz jest dobrze. Bardizej interesuje mnie ogólna sprawność organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jest Perez. Odpowiednie proporcje i wytrzymałość to podstawa.
Jako, że osiadać na laurach nie można, zakładaj nowego bloga, wyznacz sobie nowy cel i za******laj ile wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Osz kur.va wszytko boli zaraz dam relacje w dzienniku z treningu, w wersji hard Blog raczej nowego zakladal nie bede bylem dzisiaj na studiach na siłce o jeszcze o 20 byl trening judo w azs na hali to poszedłem sobie. Cały dzien w Jarce, padnięty... dosłownie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1759
dobry zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
witam!
nie chce mi sie do Twoich blogow isc bo padniety jestem juz mega wiec zapytam tutaj. Łykałeś jakies odzyweczki, spalacze itp?
Jestem wlasnie na etapie 90kg i bardzo podobna sylwetke mam do Ciebie :) Niestety jestem załamany wyszedłem dzis ze szpaitala, wycieli mi wyrostek do końca tego roku nie moge ciwczyc intensywnie:( Pytam o odzywki bo lekarz powiedzial ze od spalaczy ktore bralem mam b.duze nadcisnienie i zaburzenia rytmu serca. No nic, poki co zostaje tylko dieta i bieznia bieznia bieznia..
SOG-a wlepiam bo obserwowalem Twoje postepy i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem wynikow. Pozdrawiam!

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Bzdura...
Ile masz lat ? Aby mowic o nadcisnieniu, trzeba miec nadwage i to spora, albo wypijac 6+ kaw dziennie...
Spalacz podnosi cinienie czasowo, ale nie ma wplywu na stale problemy z tym z tym zwiaazane...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-24 22:09:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zalecacie ?

Następny temat

Dieta dla mnie;)

WHEY premium