SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2817

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1834
No teraz to sam nie wiem. Dużo się naczytałem zanim zabrałem się za dietę i najczęściej proponowano 1g tłuszczów. Mi to odpowiada głównie z tego względu ze nie daje rady zjadać codziennie wszyskich węgli z powyższej rozpiski, wiec na pewno nie mógłbym ich dokładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
1g tłuszczów to minimalna zalecana ilość. Raczej nie zaleca się schodzić niżej. Chyba, że okresowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1834
No wiec co jest do poprawienia w diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Mniej białka. Nie potrzebujesz a tyle przy takim poziomie tkanki tłuszczowej. Wystarczy spokojnie 160g. Zwiększ węglowodany i wprowadź urozmaicenie. Oliwa i orzechy to jedne z wielu źródeł białka. Masz spory wybór. Ryby daj świeże.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
domer
Oliwa i orzechy to jedne z wielu źródeł białka..

no nie byłbym sobą....

tutaj masz przydatne linki
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1834
Wiem wiem wiem, czytałem to wszystko i jeszcze więcej. Przedstawiłem szablon diety aby wykazać makro, a produktami będę rotował maksymalnie. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wklej więc kilka dni diety żeby zobaczyć jak wygląda to urozmaicenie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1834
Nie prowadzę dziennika i nie mam planów rozpisanych. Mam szablon, ktory wkleiłem z wyliczonymi makrosami. W aplikacji Fitatu tak jak pisałem zamieniam produkty, aby wszystko się zgadzało. Robię to codziennie w kuchni jak przygotuje szamę na następny dzień. Kuraka z szablonu zamieniam np na polędwice dorsza, łososia, wołowinę, mielone z indyka; wrzucam czasami wędzona rybę zamiast tuńczyka, ale wiem, ze z wędzonym nie należy przesadzać. Z rana lubię tez zjeść płatki owsiane na wodzie a po nich tatar. Węgle to u mnie z rana tylko owsiane lub naleśnik z maki owsianej lub razowej, a w reszcie dań są to ryż, makaron, ziemniaki i wszystkie kasze z jaglana na czele. Tłuszcze zazwyczaj te w postaci płynnej tj lniany, rzepakowy, oliwa ( lub po prostu oliwki) dolewam do węgli i mieszam, lub zagryzam jakimiś nasionami, orzechami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jakiej więc potrzebujesz pomocy od nas?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1834
No chciałem wiedzieć czy makro mam dobrze wyliczone, bo nie mam pewności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie

Następny temat

mąka.

WHEY premium