SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Low Carb do oceny, 100cm w pasie :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Wiek : 29
Płeć : mężczyzna
Waga : 89
Wzrost : 179
Staż na siłowni: 7 miesięcy
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 36
Obwód talii : 99
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 44
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35%
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - SPLIT
Odżywianie : Staram się uważać, co jem
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry, jednak z tendencjami do podwyższonego ciśnienia
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, kreatyna, ZMA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : dieta na masę ~3100kcal opierająca się na liczeniu markoskładników


Witam wszystkich serdecznie. Zakładam ten temat, by zasięgnąć opinii na temat tego, co dalej ze sobą robić :) Chodzę na siłownię od 7 miesięcy, a właściwie od takiego czasu prowadzę jako taki sensowny trening na masę typu SPLIT bazujący na podwieszonym, przykładowym splicie na masę by Georgu (z kilkoma znikomymi modyfikacjami). 80% treningu bazuje na wolnych ciężarach. Moja dieta do tej pory polegała na liczeniu makro składników codziennie, starałem się utrzymać około 3100kcal oraz proporcje T:90 W:400 B:170. Udawało się to codziennie z tolerancją +-20%. Nie będę wklejał przykładowej diety, bo właściwie jadłem wszystko poza produktami typowo niezalecanymi czyli słodycze fast foody itp. Pytanie co dalej, według mnie jest już najwyższa pora na ostrą redukcję, tylko czy jeśli wytnę ten smalec co coś "sensownego" ze mnie zostanie ? Ułożyłem sobie dietę low carb którą wklejam poniżej, wiem że jeśli będę chciał utrzymam ją bez problemu tylko czy jest dobra ? Moje zapotrzebowanie wynosi 2700kcal. Z góry wielkie dzięki za rady.






Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-01-14 20:04:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Witaj. Wydaje mi sie,ze kalorii malo jak na 3 treningi Twój wzrost i wagę. Spokojnie mógłbyś. Większego pulapu startować.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jw
1. posiłek w pracy do wymiany
2. twaróg chudy na noc niezbyt ciekawa opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Co proponujesz w miejsce posiłku w pracy ? Nie chcę jeść 3 razy dziennie kurczaka dlatego ułożyłem coś takiego. Jeszcze ważne pytanie - czy aby na pewno taką dietę rozpoczyna się od razu z dnia na dzień, bez wchodzenia na bilansie zerowym przez kilka dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
do pracy możesz sobie wziąć np. kurczak+warzywa mrożone a w domu wtedy np. wątróbka, schab, wołowina, łosoś, karkówka, żołądki, mięsko mielone. Dużo masz tej oliwy daj np. tran, tłustsze ryby mięsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Low Carbo - ocena, wskazówki i rady

Następny temat

Redukcja 3 dania

WHEY premium