SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + plan treningowy pod MMA - K1 do oceny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Okej ogarnąłem wszystkie linki i wyszło mi takie coś:
Śniadania(godz 7:00): płatki zbożowe z mlekiem/ serek wiejski z chlebem razowym/ jajka na twardo i chleba razowy/ jajecznica z 3-4 jajek + chleb razowy/ kanapki-chleb razowy z bialym serem
Drugie śniadania (9:30): chleb razowy z chuda wedlinka, białym serem i pomidorem lub ogorkiem, wersja w pojemniku np 100g ryżu z piersia kurczaka (gotowaną), ryż zmieszany z tarty jabłkiem, surówka
Obiady (godz 13:00) czyli to co bedzie na stołówce
Posiłek przed treningiem ( godz 15:30) kasza z porcja kurczaka, warzywa gotowane, ryż z porcja kurczaka/ filet z ryby do tego surówka
16:00-17:30 trening, po treningu banan lub inny owoc
19:00 Kolacja jajka gotowane lub jajecznica, ryż z gotowanym mięsem, kanapki chleb razowy z chuda wedlina/ białym serem
Wszystkie potrawy gotowane, zero smażenia, Posiłki wychodzą mniej wiecej co 3 godziny czyli stała pora. Teraz czekam na opinie ;)


Zmieniony przez - whitecar99 w dniu 2012-07-31 16:15:34

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Śmiać mi się chce z tych waszych diet. Ja bym się tym w ogóle nie przejmował tym bardziej, że nie zależy ci na masie. Dobry trening + bieganie pomoże ci zrzucić zbędne kg. Choć uważam, że do 175 cm wzrostu możesz spokojnie ważyć 77 kg. Żadna dieta nie zrobi z ciebie fightera jeśli nie będziesz systematycznie, bez pasji uczęszczał na treningi.
Odżywiaj się zdrowo, z głową i zapier***aj na treningach.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Systematyczne treningi możesz sobie robic , puki micha nie będzie odpowiednia to nic wielkiego z tego nie będzie.Chyba że jesteś genetycznym fenomenem.

DIETA TO PODSTAWA.i ch**

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
@Agresst dobrze mówisz a o mojej diecie co myślisz?

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Chłopaki już Ci dali sporo porad.Maxuj mięcho wywalaj.Kanapki/Serki. Uzależniony jestes trochę od tej szkolnej stołówki więc nie można tego organąc bo nigdy wiadomo co Ci tam dadzą;). Wg mnie mało ważyw ogórki o pomidory to niewszystko. Dieta to nie łatwa sprawa wiem z doświadczenia że na forum mogą Ci pomóc ale dopinac szczegóły musisz sam,obserwuj próbuj eksperymentuj i efekty będą. A i zapisz się do klubu cwiczyc SW.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ułóż sobie najpierw dietę na sierpień, taką wstępną, potem przejdź na tryb szkolny. Masz przecież wakacje, masz czas na robienie żarcia, trochę samozaparcia powinno to mieć ręce i nogi. Jedz rano jajka, w ciągu dnia same mięcho, na noc jakiś twaróg, do każdego posiłku sypnij kaszy/ryżu brązowego i trochę oliwy/lnianego, poza godzinami treningu, przed same mięcho + kasza/ryż BRĄZOWY, po mięso + ryż BIAŁY, będzie schematycznie, ale jest to sprawdzony sposób, zmieniaj sobie smaki jakimiś surówkami czy sałatkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
panowie ! ... dziekuje wam za ten wątek przydal sie przepisuje trening , i jedziemy oczywiscie z radami maxwell'a bo myśle ze są pomocne ... jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam ... :) !
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem ze stopami od ochroniaczy na piszczele (k1)

Następny temat

Nick Diaz vs Anderson Silva?

WHEY premium