SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + plan treningowy pod MMA - K1 do oceny

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Tu się z kolegą całkowicie zgadzam. Trening, dieta, odpoczynek, o tym należy pamiętać przy jakimkolwiek*********ym sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
a jakieś przykladowe posiłki? Co jecie zeby utrzymac dobra sylwetke? ;D

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak chciałbym już na poważnie zająć sie treningami pod MMA czy K1.

I Ty nazywasz walenie w worek i kulanie sie z kumplami poważnym zajęciem sie treningami? nic CI to nie da, nie dość, że sie nic nie nauczysz to jeszcze złych nawyków nabierzesz. Chcesz trenować porządnie to znajdź najbliższy klub i dojeżdżaj chociaż te 2x w tygodniu

A teraz trenuj sobie na siłowni, biegaj, wyrabiaj siłe, kondycje, wytrzymałośc.

co do żarcia i treningu

dieta dział odżywianie:
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html


trening na siłownie
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
No źle napisałem, mianowicie tymi treningami i dieta chce przygotować sie przez sierpien bo we wrzesniu beda treningi MMA u mnie w maisteczku. Tak wiec o moje treningi nie ma sie co martwić, dziekuje wszystkim za rady i pozdrawiam ;)

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dieta słaba, odwiedź tematy podane przez raKhu1. Ktoś napisał, że wielu zawodników dobrze wygląda, ci zawodnicy trenują wiele lat, mieli wiele etapów, oni też prawdopodobnie robili masę, ciągle przestrzegają diety, mają ułożone plany pod siebie, które ewoluowały na przestrzeni wielu lat, także nie można porównywać początkującego do ludzi, którzy zjedli swoje zęby na tym sporcie. Miej dietę na minusowym bilansie, powiedzmy -100 lub -200. Ogranicz węglowodany, podbij białko, zadbaj o odpowiednią ilość NNKT. Kanapka z białym serem czy jogurt (te w ogóle wyklucz) nie są dobrymi posiłkami. W każdym posiłku miej białko pochodzenia zwierzęcego, nabiał wprowadzaj dopiero pod koniec dnia, w ciągu dnia staraj się bazować na mięsie, jajkach lub rybach. Po treningu jedz węgle proste, w ciągu dnia złożone, na noc posiłek białko + tłuszcze (np. twaróg + oliwa/lniany/orzechy ewentualnie tuńczyk). Zadbaj o regenerację i pamiętaj, że lepiej niedotrenować niż przetrenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
^brawo,tylko czy poslucha?....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Santiago92 dzięki za tak rzeczową odpowiedź, na pewno sie do niej ustosunkuję ;) Ale powiedz dlaczego jogurt itp jest złym rozwiązaniem? Słyszałem wiele opinii dobrych na ten temat

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jogurt ma bardzo dużo cukrów prostych i chemii, poza tym co chcesz z niego dostarczać? Lepiej kupić jogurt/kefir naturalny i wkroić do tego świeże owoce. Zamiast niego zjedz owsiankę + jajka lub jakieś ww złożone + mięso. Najlepiej jest jeść produkty, które są jak najmniej przetwarzane.

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-07-30 22:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Chodziło mi o jogurty naturalne bo owocowe tak troche za słodkie sa dla mnie ale kefir jak najbardziej ok, owsianke mniej lubie moge zamiast niej jeść zwykłe płatki kukurydziane z mlekiem? A jajka gotowane chyba nie? Bo jajecznica to na tłuszczu jest..

Codziennie pokonuję siebie. I to mi wystarcza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
raKhu1


Może być jajecznica, ale mogą też być gotowane, muszą być poddane obróbce termicznej. Nadal twierdzę, że jogurty to słaby pomysł, są lepsze produkty, znowu odsyłam do podanych wyżej linków. Nie możesz unikać tłuszczy, musisz zacząć je rozróżniać, co jest bardzo istotne. Kukurydziane płatki to cukry proste, poddawane wielu procesom, możesz też zamiast nich jeść chleb razowy z jajkiem i warzywami, poczytaj o IG i poszukaj produktów, które zawierają ww złożone, w ten sposób dobierzesz sobie coś, co trafia w Twój smak.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem ze stopami od ochroniaczy na piszczele (k1)

Następny temat

Nick Diaz vs Anderson Silva?

WHEY premium