SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze stopami od ochroniaczy na piszczele (k1)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Witam :)

Trenowałem wcześniej k1 ok paru miesięcy i po jakimś czasie zaczęły mnie swędzieć stopy , to ja normalna reakcja zaczynam drapać , z czasem zdrapałem do krwi aż mnie zaczęło to ciekawić czemu tak się dzieje , kupiłem jakieś maści na rany , to pomagało tylko na jakiś czas żebym nie drapał a potem znowu , przerwałem treningi nie ze względu na stopy tylko sprawy prywatne , teraz powróciłem i powtarza się te sam problem i już wiem że to od ochraniaczy , chyba mam alergię na jakiś materiał , posiadam ochraniacze firmy Masters :
http://fightershop.pl/p/374/2245/ochranicze-goleni-piszczeli-i-stopy-ns-4f-masters-na-piszczele-ochraniacze.html takie

Myśle czy nie kupić innego modelu ochraniacza z tej firmy ale istnieje taka możliwość że ta firma produkuje wszystkie ochraniacze z tego samego materiału i mi to nic nie da , tylko inna firma np Dragon albo ktoś z forum miał podobny problem i podzieli się swoją opinią , pozdrawiam

Zmieniony przez - brutus175 w dniu 2012-07-27 10:47:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja nie mialem problemow ze stopami,ale kiedys mieszkalem z kolega i chlopak sie nie sluchaj,nie chcialo mu sie uzywac klapek na publicznej silowni(prysznice) i dostal grzybicy stop.Mialem szczescie,ze wtedy mialem wlasna lazienke...wiec stad wiem jakie sa mniej wiecej objawy tego syfu...Niestety ja mieszkam w Anglii i takie rzeczy jak grzybica stop,paznokci u nog i innych chorob skory,chociazby egzema,ktorej sam sie tutaj nabawilem,to normalka w tym poganskim kraju.Tutaj pelno jest roznego roadzaju sprayow i masci,po prostu ludzie w Anglii wola leczyc sie sami,jak miec przepisany paracetamol na wysypke;/

Dzisiaj na moim facebooku wyskoczylo takie o to foto i nie wiem czemu skojarzylo mi sie z Twoim tematem.Tutaj nastapila reakcja alergiczna,dodam,ze tanie materialy,barwniki jakimi sa barwione itd.Moga wywolywac reakcje alergiczne,ale takze roznego rodzaju bakterie rozwijajace sie w np.nie pranym,czyszczonym sprzecie.Kiedys uzylem rekawic klubowych i na nastepny dzien dostalem potowek na dloniach...

Najlepiej udaj sie do lekarza,on bedzie wiedzial jak temu zaradzic!!!




Zmieniony przez - maxwell rd w dniu 2012-07-28 10:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
a może grzybica jakaś?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
Nie ma takiej opcji , wiem że to od ochraniaczy i pytam o rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Idz do lekarza i zrob badania. Na poczatek chyba dermatolog najlepszy, najwyzej powie Ci zebys poszedl do alergologa...

Jeśli nie chcesz iść do lekarza to może kup sobie takie szmaciane ochraniacze i pod te wkladaj. Wyjmij z nich tylko ta gabke. Moze cos pomoze...

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2012-07-27 12:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
hm wiesz szkoda mi niszczysz ochroniaczy , a do lekarza nie chce isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
idź do lekarza, ja miałem plamy na plecach okazało się, że to grzybica maść i tabletki i po tygodniu nie ma śladu

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
tez mi sie wydaje, ze to grzybica... Jak nie chcesz niszczyc ochraniaczy (chociaz te szmaciane grosze kosztuja) to zrob sobie po prostu jakas skarpete, potnij getry czy cos i zakladaj pod ochraniacze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
teraz to mnie już całe nogi swędzą od tego , to nie jest grzybica ludzie , materiał jakiś jest do dupy i sie męczę , z tą skarpetą to mądry pomysł tylko nie wiem co użyć aby nie przeszło przez to i nadal swędziało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1144
a jeśli grzybica to jakie maści polecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
LEKARZ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Grzybica stop swedzi i piecze,miedzy palcami jest najgorzej,a przy goracym prysznicu wspolczuje,udaj sie do dermatologa,lub rodzinnego(pewnie odrazu bedzie wiedzial,co i jak).W aptece mozna dostac spraye i masci,to jest normalka przy treningach z golymi stopami...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt RDX

Następny temat

Dieta + plan treningowy pod MMA - K1 do oceny

WHEY premium