SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + FBW - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Witam, redukuję wagę prawie od 3 miesięcy ( nie trzymam się bardzo diety, tzn. czasem zastąpie posiłek innym ale zawsze jest odstęp między posiłkami 3-4h, wiadomo od czasu do czasu zjem coś słodkiego ale również nie trening wykonam 3x w tygodniu czasem 2x )
Oto moja dieta:
śniadanie
bułka razowa + 3 jaja
II śniadanie
bułka razowa z szynką + odżywka białkowa 30g
Obiad
pierś z kurczaka 100g + 100g ryżu
Podwieczorek
serek wiejski 200g
Kolacja
Ser biały półtłusty 100g + makrela 100g

Zapotrzebowanie spełniam w miarę wychodzi gdzieś 2g białka / kg, niecałe 2g węgli/kg, tłuszczu ok. 1g/kg.

Mój trening wygląda następująco:
FBW 3x w tygodniu + po każdym treningu biegam ok. 40 min
A:

Przysad ze sztangą
Żuraw
Wyciskanie poziomo
Podciąganie na drążku

B:

MC
Wiosłowanie
Wyciskanie stojąc
Pompki na poręczach

Zakres powtórzeń 8-6 w 3-4 seriach.

Przez prawie 3 miesiące schudłem może 2kg, dlaczego nie mam efektów? proszę pomoc bo tracę przez to motywację coraz częściej nie mam ochoty iść na siłownię czy iść pobiegać bo nie widzę efektów. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
"nie trzymam sie za bardzo diety" sam sobie odpowiedziales

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ta rozpiska diety to kpina, poczytaj o zasadach żywienia. i nie chodzi tu by jeść co 3h i dostarczać 2g białka, to akurat marginalna sprawa.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-22 13:40:50

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Czytałem o zasadach żywienia i taką dietę ułożyłem, konsultowałem ją forum, eksperci mówili że jest OK tak więc stosuję ją.. btw. a co w niej jest nie tak ? bo nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
znalazłem ten twój temat, rzeczywiście dawałeś, ale gdzie Ci eksperci w nim odpowiadali? Dieta praktycznie bez tłuszczu, praktycznie połowa białka z nabiału + proch, i jak z tego nabijasz niby 2g na kg masy to musisz ważyć z 55kg. gówniane węgle z bułek, szynka...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Dlaczego węgle z bułek razowych są gówniane? Przecież to takie same źródło węgli, jak w makaronie razowym, który to już chyba gówniany nie jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
w 99% te bułki są razowe tylko z nazwy, makaron to też nie pierwsza liga produktów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
...chyba, że się umie znaleźć dobrej bułki razowe z pewnego źródła. :P A makaron nie ten teges ze względu na pszenicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
widzę jak wyglądają te bułki po sklepach, widzę co mi klienci wysyłają jak mają w rozpisce chleb czy bułkę, większość to kolorowany karmelem syf. co do makaronu - produkt przetworzony, jak i pszenica.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
w takim razie czym zastąpić bułkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję tkanki tłuszczowej

Następny temat

Dieta ocena 75/172

WHEY premium