SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna - Brak efektow. Help !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3826
Trzymalam sie mniej wiecej takiej diety jak ponizej przez 3 tygodnie i waga ani drgnela
Moze wie ktos co robie zle?

Moja dieta wyglada mniej wiecej tak:

Sniadanie - Platki owsiane 45g, Mleko 300mln
Sniadanie II - Jogurt Fantasia
Sniadanie III - Chleb zytni razowy 40g, Poledwica 10g, 2 Sereki hohland Light, papryka.
Obiad - Piers z kurczaka 50g, Kasza 50g, Groszek i marchewka 100g, oliwa z oliwek.
Kolecja - Jajko, cabula, Szynka 20g, Chl;eb 20g, oliwa z oliwek, pomidor.
Ostatni posilek - tunczyk ~ 13g
I czesto kiwi albo jablko w ciagu dnia.

Przez pierwsze 2 tygodnia jadlam posilek nazwany sniadaniem III podwojnie ale potem ograniczylam do jednej takiej kanapeczki.
Wysilek fizyczny mialam od 2 tygodnia 2 razy w tygodniu - w poniedzialki basen i w piatki siatkowke.

I mam jeszcze pytanie co do tunczyka: Je sie go godzine przez snem czy godzine przed polozeniem sie do lozka?
Chodzi mi o sytuacje, jak ktos lubi poczytac ksiazke w lozku zanim pojdzie spac jakie 1.5 - 2g jak wtedy ma jesc ostatni posilek, jezeli w lozku rosza od czasu do czasu tylko samymi rekami zeby przewrocic kartke?


Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3826
"I tak jesteś na niskich weglach , CKD da ci w.. g... ."
Co mi da, bo nie za bardzo potafie sie domyslec
Na takiej diecie mialabym raczej dodatnie kalorie, wiec nie w tym kierunku droga...

Hm... Chyba to zwiekszenie kalorii mogloby byc sposobem. Ale z tym narazie sie wstrzymam, najpierw pokombinuje ze scieciem wegli, nie bede jadla owocow i ta marchewke wywale, bo pan andi moze miec racje A mleko wydaje mi sie, ze powinno byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nie wyglad zle
odrobine wiecej tluszczy z ryb i orzechow
i wiecej aerobow

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3826
Nie wyglada zle, ale efektow nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sprobuj obciac jeszzce weglowodany, fantasie bym wyrzucil, owocow tez raczej unikaj, posilek wieczorny ok.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nie czytasz

dodaj aerobow
ten wysilek, ktory masz to troche malo

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
tabletki anty bierzesz? jeśli tak mogą utrudniać niestety
postaraj się jakieś aeroby robić, biegi, rowerek itp.

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może na jakiś czas zrezygnuj z wegli przejdz na ckd a jak masz możliwość aeroby naczczo i pij dużo wody , oraz ziułek

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
zbadaj tarczycę i hormony płciowe. Jeśli z tarczyca będzie ok, proponuje przez miesiąc zrezygnować z diety redukcyjnej na dietę na poziomie zerowym (zgodnie z zapotrzebowaniem - najlepiej zredukowac węgle i dodac zdrowe tłuszcze - szczególnie oliwa z oliwek) oraz zacząć pożądne treningi na siłowni w połączeniu z lekkimi aerobami - cel: podkręcenie metabolizmu. Po miesiącu - dwóch wrócić na redukcję.

Pozdrawiam

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3826
Czytam, czytam. Tylko pomyslalam, ze te zmiany sa za male aby wywolaly tak duze zmiany, ale oczywiscie postaram sie zmienic to co radzicie.

Tabletek anty nie biore, wiec ten problem nie wystepuje u mnie napewno
Z aerobami jest problem, bo zima na dworze, kasy nie mam na silke, a w domu to nie wiem jak i znajac siebie nie bede miala takiego zaparcia.

Zainteresowalam sie juz ta dieta CKD, gdy zobaczylam, ze nie ma efektow na tej, ale niestety ta dieta mi nie odpowiada. Nie podolalabym
Hm... Jakie to maja byc ziolka?

Na diete zerowa boje sie przechodzic, bo nie chce przytyc.

Postaram sie zmienic te rzeczy o ktorych wspomnieliscie i mam nadzieje, ze teraz wszystko bedzie ok. Moze utne tez troszke wegle. I Fantasia out.



Dzieki wszystkim za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
przytnij węgle
w domu możesz z powodzeniem robić aerobik poszukaj w kioskach nieraz jakieś babskie pisma dają płyty z treningiem lub ściągnij z neta przez emula, kazaa itp.
Tae Bo z Billy Blanks'em

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nie boj sie przytyc, na poczatek ureguluj metabolizm np. poprzez zwiekszenie ilosci kalorii, pozniej redukcja + aeroby i waga i obwody pojda w dol

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed snem

Następny temat

Jakie produkty??ile czego??

WHEY premium