SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta+treningi=brak efektów :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 440
Witajcie, ćwiczę od około 1.5 roku. Kiedyś byłem gruby, w 10 miesięcy zrzuciłem 20kg, ważyłem 65kg przy 172 cm wzrostu. Wtedy postanowiłem trochę "przypakować". Wrzuciłem powolny reverse, po ok. 2miesiącach zacząłem pełną "masę". Ćwiczę, daję z siebie na treningach wszystko, niedawno zmieniłem trochę plan. W ok. 6 miesięcy zrobiłem 10 kg, ale wszyscy mi powtarzają oraz ja to widzę, że efekty są znikome, a widać po mnie lekkie zalanie się tłuszczem. (Dodam że jestem endomorfikiem). Oto moja dieta, i prosiłbym Was o ewentualne zmiany, jeśli zawiera jakieś błędy.:
I posiłek ok. 5.30
4 jajka ( różna postać) + 100g pieczywa/ryżu/kaszy grycz./makaronu pełnoziarnistego.
II posiłek ok. 9.00 100g kurczaka + 100g pieczywa/ryżu/kaszy grycz./makaronu pełnoziarnistego + warzywa
III posiłek ok. 13.00 100g kurczaka + 100g pieczywa/ryżu/kaszy grycz./makaronu pełnoziarnistego + warzywa
IV posiłek 100g kurczaka + 100g pieczywa/ryżu/kaszy grycz./makaronu pełnoziarnistego + warzywa
V posiłek 150 g makreli lub coś innego zawierającego zdrowe tłuszcze + białko
VI posiłek przed snem 200g twarogu/serek wiejski.
Czy coś jest źle ? Coś dodać/uciąć?

Zmieniony przez - astroama w dniu 2015-03-31 18:25:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5634 Napisanych postów 73457 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobrze ułożona dieta

Następny temat

Specjalny trening

MenS