SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Będzoe Ban za Tanka . A tak na serio kozak gęstośc i super "odbicie" po zawodach , widziałem na własne oczy kozak forma jak dla mnie. Zdrówka i smacznego :)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Liczyłeś kiedyś ile dziennie wydajesz na dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
masakra ale forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
Ups... faktycznie nie zaczaiłem z tym tankiem ,dopiero jak napisałeś
Teraz gdy nie szykuje się na żadne docelowe zawody tylko mam taki sezon bardziej lajtowy gdzie jest mniej wydadtków .. to pozwalam sobie jeść bardziej urozmaicone rzeczy . Ale gdy zaczynają się przygotowania takie na 100 % to wiadomo dochodzi mnustwo wydatków i wtedy praktycznie sama pierś z kurczaka kupiona gdzieś na promocji i ryż .. wszytko jak najtanszym kosztem . Teraz po Mp miałem kryzys i tydzień żarłem fast foody i słodycze cięzko mi było wrócić na diete... ale już jest ok :D

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
na buzi księżyc juz jest ale cyc dalej pocięty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Mega wrażenie;)! Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Z cichacza podlądam, ale muszę się ujawnić Mega forma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No ta koszulka to mogłaby być inna być szczerze mówiąc- albo i bez - takiej formy się nie ma co wstydzić, wręcz przeciwnie.
Kurczę, u Ciebie to już na redukcji było widać gołym okiem, że masz baaaardzo dużo mięsa na sobie także jak teraz tylko trochę podejdziesz wodą to jesteś optycznie dwa razy większy. Księżyc z buzi pewnie szybko zejdzie skoro już nie czitujesz. W sumie to szybko się ogarnąłeś- brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Damian czołg konkretnie to wygląda

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
Damian czołg konkretnie to wygląda


Ale za to jaki przyjemniaczek z twarzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY LICZY SIĘ MEDAL W SOPOCIE.

Następny temat

TESTUJEMY PIGUŁKI UNS- RAZOR7

WHEY premium