SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian Pawlina droga do formy . Mistrzostwa Polski 2016 UNS

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
ale FREAK , nic wiecej do szczescia by mi nie bylo potrzebne :) kibicuje !

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
dzisiejsza dieta :
Śniadanie -
- 120 g płatków owsianych
- 30 g orzechów włoskich
- 30 g żurawiny suszonej
- 50 g hydrolizatu
- 1 banan
Posiłek po treningu :
- Ryż basmati 100 g
- 220 g dorsza
Posiłek 3
100 g ryżu basmati
200 g wołowiny
Posiłek 4
100 g ryżu basmati
300 g łososia
Posiłek 5 jeszcze nie wiem co zjem


Dzisiaj robie dwa treningi siłowe rano o 8 i o 18 zobaczymy czy trenowanie takim sposobem przyniesie jakieś pozytywne efekty
Cały plan treningowy wkleję wieczorem , jest petarda !

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no wyglada tak że mi sie zachciało jeść po bloku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pierwszy raz widzę te nowe szejkery UNS-a , zaj**iaste

300g łososia, nie czytałem twojej biografii ale wnioskuje że mieszkasz na obczyźnie

2 sesje siłowe w ciagu dnia ? ale jak rano bic wieczorem tric ? albo jak arnold rano bic wieczorem bic i wgl FULL BICEPS WORKAUT

P.s przeglądam 1 stronę, 5 lat ? jesteś taki dzik że ja p******e !!!! :)

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-05-15 16:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
TanQer Właśnie chce przetestować trening dwa razy dziennie ale nie że bic rano i wieczorem tric hehehe wieczorem wstawię cały trening i dam do oceny , sam nie wiem czy przyniesie więcej korzyści czy szkód sam jestem ciekawy :D.
Szejkery z UNS zaj**ste :D

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Mega sylwetka, Mógłbys omówic jakos swoje przygotowania do zawodów, okres masowy i redukcje, dieta ( na czym bardzije bazujesz? tluszcze, wegle? ulubione produkty?, trening? ( na masie skupiasz sie na ciezarze? dopieciu? jakies techniki?? ) towar jezeli nie masz nic przeciwko ( albo na pw bym prosił? ) i co ile tak wdrazasz zmiany na masie/redukcji? która partia jest u ciebie najsłabsza?? i masz jakies swoje specjalne wskazówki do danej partii? mega podziw, jestem pod wielkim wrazeniem ( bez lizania dupy ) za progres i bede ciagle sledzil,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
Siema Amos sprubuje odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania
Okres masowy trwał umnie od września do końca grudnia bazowałem głównie na takich produktach : Pierś z kurczaka , jajka , ryz biały basmati , olej lniany , płatki owsiane , wołowina , łosoś w sumie to nic specjalnego 6 posiłków dziennie po treningu zawsze szejk carbo białko i bcaa . Na masie operowałem dość dużymi ciężarami ale starałem się zawsze te 12 ruchów wykonać poprostu mój organizm lepiej reaguje na większą liczbe powtórzeń . Klatka piersiowa była moim słabym punktem dlatego trenowałem ją 2 razy w tygodniu i były to ciężkie wyciskania na łąwce skośnej głową do góry i wyciskania na płaskiej ławce do tego różnego rodzaju rozpiętki . Teraz moimi najsłabszymi stronami są łydki brzuch i najszerszy grzbietu mógł by być większy i na tym sie skupie na tej masówce którą zaczełem . A jeżeli chodzi o specjalne rady to trzymać miche w 100 % nawet na masie nie podjadać tylko jeść czysto budować fajnej jakości mięsień

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
Ostro trenować każdy trening do upadku mięśniowego . Poprostu robiąc forme pod zawody musi być dopiete wszystko na ostatni guzik nie ma miejsca na jakieś odstępstwa na redukcji nei stosowałem czitów 100 % albo nic Pozdro :)

Rób swoje i nie patrz się na innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
musisz miec duzo wolnego czasu jak masz opcje robic dwa treningi silowe w ciagu dnia;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Jak się pracuje na siłowni to można sobie spokojnie na taki trening pozwolić Sam się zastanawiałem nie raz, ale jakoś nigdy nie byłem do końca przekonany. Może teraz zmienię zdanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY LICZY SIĘ MEDAL W SOPOCIE.

Następny temat

TESTUJEMY PIGUŁKI UNS- RAZOR7

WHEY premium