SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIAŁ SUPLEMENTY I ODŻYWKI

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
jak ktos tak pisze, a wczesniej zaklada temat z prosba o pomoc, lub co sie czesto zdarza jest zupełnie zielony, a na udzieloną odpowiedz , potrafi jeszcze tylko chamsko odpisac to sie typa ignoruje i tyle, jak odpowiedz jest rzetelna i na poziomie to nie rozumiem ,co za znaczenie ma czy odpisze to ktos mlody, czy np. osoba z 15letnim stazem
zapewne zdarzają się odstepstwa od reguly, ale rzadko bo to nie dział doping czy chociazby 'trening dla zaawansowanych', gdzie wszelkie inne czynniki na pewno sa rowniez bardzo istotne, barzdiej istotne niz akurat w dziale 'odzywki, suplementy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
poza tym gdzie ja w poprzedniej wypowiedzi napisalem o odsylaniu do podwieszonych?

wlasnie napisalem ,ze ludzie BARDZO CZESTO podwieszonych nie czytają , i taki temat np. 'pojedyncze pytania' jest wbrew pozormo bardziej widoczny jako normalny temat, niz jako podwieszony, widac to bardzo czesto po ilosci odwiedzin, itd.

postaram sie by jeszcze w lipcu pwostaly takie ankiety o ktorych pisalem, ze sa w innych działach, tylko ejszcze tą kwesite przedyskutuje w gronie moderatorów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dokladnie - nie napisales tak

ale taka prawda ze po to te podwieszone sa by je czytac, a po odeslaniu do niego nomen omen kompedium wiedzy na forum (bo chyba po to sa podwieszone), dostaje zwrot wlasnie w takim stylu, czasem wrecz rece opadaja, musze sobie stuningowac wiec profil jeszcze bardziej w dol...

racja ankiety sie przydadza

nie bede juz zasmiecal tematu

ku chwale ojczyzny!

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
w dziale na biezaco siedzi tez kilku innych modów ,którzy nam pomagają, np. pitt bull, bplg , kingodin , apokalipsa

Jestem osoba, ktora siedzi w w/w dziale i musze powiedziec ze lista modów, ktorych podales nie spelnia zamierzonego zadania.

Tutaj naleza sie gratulacje dla apokalipsy i faftaq bo oni NAPRAWDE pilnuja dzialu. Dlatego jestem za zmiana kadrowa bo np. pomocy Mietkiego oprocz postow typu

hahaahahah


zdr.

nie widzialem, jak tez nie widzieli tego inne osoby siedzace biezaco w w/w dziale np. Remik664, Tomqmag, Siodema, Biernol, Bic44, MlodyW itd...

Z gory przepraszam osoby, ktore wymienilem jestli nie podzielaja mojego zdania.



Zmieniony przez - Cybul08 w dniu 2008-07-01 16:38:11

Zmieniony przez - Cybul08 w dniu 2008-07-01 16:46:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
co racja to racja czesto z mietkim jest tak jak pisze cybul zadko kiedy go widac w dziale a my siedzimy dosc czesto i raczej orientujemy sie w calym przegladzie dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
widze "mlode ogratka" atakuja ]
w suplach siedze dosc czesto , nie zauwazylem iz dzial wymagalby jakis nadzwyczajnych zmian
teraz przed wakacjami byl moze troche nawal sezonowcow
ale wakacje sie juz zaczely , powoli to ucichnie
sezonowcy zjedli mete i lansuja sie po dyskotekach


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-07-01 17:04:41

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Po prostu trzeba nie zwracać uwagi na to że ktoś o nas pomyśli że jesteśmy "skarżypyty" tylko walić do modów o usunięcie.

Bez urazy dla niektórych ale podpisuję się pod wypowiedzią cybula.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
Tez przyznaje racje Cybulowi


"sezonowcy zjedli mete i lansuja sie po dyskotekach" sog

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
cybul - juz Ci w jakims temacie pisałem, ogarnij sie chlopaku troche z tonem wypowiedzi, za kogo Ty się masz ? by mi tu pisac jakie zmiany kadrowe mamy robic w dziale z odzywkami, Ty chyba nie rozumiesz - a nawet nie 'chyba' a na pewno , jak to jest specyficzny dział i że pierwsza lepsza osoba nei dostanie tam bolda, nie mówiąc juz o stanowisku moderatora, to że ktos jest tam aktywny i pomaga na temat dawkowania kreatyny , a to iż ktoś tam spełnia trochę inne obowiązki to 2 różne bajki, trzeba pilnować klakierstwa, kryptoreklam, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Rozumiem doskonale. Zauwaz ze wypowiedz w Twoim blogu byla poprostu glupim zartem z mojej strony do czego sie przyznaje i przepraszam. I zwroc uwage na fakt iz, ten temat jest tylko propaganda/zapytaniem/prosba o to czy jest taka mozliwosc. Nie pisze nigdzie, ze masz robic tak jak Ci kaze. Tylko daje nowy pomysl i przedstawiam realia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ban w dopingu

Następny temat

oszukali mnie

WHEY premium